خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09102280800

امروز :   ساعت : 06:38  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
نسخه موبایل


دسته خبر : سیاسی آرشیو خبر : news_787747738
تیتر خبر منبع انتشار

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰  صفحه آخر

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نماینده تهران با بیان اینکه از بی‌برنامگی اقتصادی دولت نگرانیم، گفت:‌ دولت نمایندگان را به رأی نیاوردن تهدید نکند، چراکه نمایندگان بر اساس وظیفه عمل می‌کنند و آن را تکلیف می‌دانند، بنابراین رأی آوردن یا نیاوردن نیز همین طور است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی مجلس ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک پیروزی تیم ملی کشتی ایران بر آمریکا و روسیه اظهار داشت: برخی مسائل سبب نگرانی نمایندگان مجلس شده است که باید آنها را به اطلاع مردم رساند.

وی با اشاره به نگرانی‌های اقتصادی تصریح کرد: حجت‌الاسلام شیخ‌ حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی خود گفت که در صورت پیروزی در 100 روز اول، تغییری اساسی در اقتصاد به عمل می‌آورد، البته هر کس از وضعیت اقتصاد آگاهی داشته باشد انتظار ندارد که در این مدت تغییر اساسی ایجاد شود.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: در روند اقتصادی موجود، هیچ‌گونه نشانه‌ای مبنی بر تغییر اساسی وجود ندارد و اشیای غیرضروری و لوکس بیش از گذشته در حال وارد شدن به کشور است، بنابراین، این به معنای مصرف بیشتر ارزهای خارجی و وابستگی اقتصاد به فروش نفت است.

وی با بیان اینکه درست است که دولت با جمع‌آوری نقدینگی از سرعت تورم کاسته است، اما کاستن نقدینگی مشکل بزرگ‌تری به دنبال خواهد داشت، ادامه داد: رکود مشکلی بزرگ‌تر است که نتیجه‌ای جز بیکاری و کاسته شدن از تولید داخلی و نیاز به واردات خارجی نخواهد داشت.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس بر لزوم هدایت نقدینگی به سمت تولید داخلی اشاره');" onmouseout="tooltip.hide();" > حسینیان: دولت نمایندگان را تهدید نکند