خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:04  به وقت تهران  مصادف با : 23, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   34

در حال بررسی :   10

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۰۶۳۸۷
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۳ مهر ۹۲ ۱۳:۴۴
منبع خبر:  خبر اقتصادی
دسته خبری:  اقتصادی
بازدید:  ۵۴
جدول گرانی مواد خوراکی‌ از لبنیات و تخم مرغ و کره تا گوشت و قندو شکر


خبر نگار فارسی >> خبر >> اقتصادی

جدول گرانی مواد خوراکی‌ از لبنیات و تخم مرغ و کره تا گوشت و قندو شکر

متوسط قیمت خرده فروشی گروه لبنیات در هفته منتهی به 29 شهریورماه سال جاری نسبت به هفته مشابه سال قبل 25.2 درصد، تخم مرغ 25.5 درصد، گروه برنج 69.9 درصد،حبوبات 85.6 درصد، میوه های تازه 99.7 درصد، سبزی های تازه 102.7 درصد، گوشت قرمز 37.9 درصد، گوشت مرغ 26.7 درصد، قند و شکر 41.3 درصد، چای 98.3 درصد و روغن نباتی 58.5 درصد و روغننباتی 57.8 درصد افزایش داشته است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

با بررسی عزل و نصب های روسای دانشگاه ها در سال 92 از مجموع 76 دانشگاه، 38 رئیس دانشگاه تغییر کرده، 37 رئیس دانشگاه در انتظار تصمیم وزیرعلوم و یک رئیس دانشگاه ابقا شده است.

به گزارش مهر، سال 92 نیز با تمام فراز و نشیب هایی که داشت به پایان رسید، در این مدت دانشگاه‌ها عزل و نصب های زیادی به خود دیدند، با روی کار آمدن دولت جدید سرپرست وزارت علوم تغییرات در سطح روسای دانشگاه ها را آغاز کرد و وزیر علوم  این تغییرات را ادامه داد.

نحوه عزل و نصب ها، به صورتی بود که موجبات اعتراض تشکل های دانشجویی و نمایندگان مجلس را درپی داشت و موجب شد بارها نمایندگان مجلس وزیرعلوم را برای پاسخگویی در خصوص تغییرات صورت گرفته به مجلس فرا بخوانند.

تغییر روسای دانشگاه‌ها با اعزام کمیته هایی تحت عنوان هیات های ارزیابی وزارت علوم به دانشگاه ها آغاز می شد که در نوع خود برای اولین بار بود که وزیری بدین صورت روسای دانشگاه ها را عزل و نصب می کرد. این نحوه عزل و نصب ها حاشیه هایی را به دنبال داشت به طوریکه در روزهای آخر سال 92، روح الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از آماده شدن پیش‌نویس استیضاح وزیر علوم تحقیقات و فناوری خبر داد.

البته این مسایل نیز موجب نشد تا وزیرعلوم قطار عزل و نصب های روسای دانشگاه ها  را متوقف کند و علاوه بر 31 رئیس دانشگاهی که عزل و نصب شده بودند در روزهای آخر سال 92 روسای دانشگاه های شاهرود، کاشان، صنعتی شیراز ، علوم کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان ، بجنورد، صنعتی دزفول و شهید چمران اهواز را منصوب کرد .

براساس این گزارش از مجموع 76 رئیس دانشگاه');" onmouseout="tooltip.hide();" >قطار عزل و نصب رؤسای دانشگاه‍‌ها

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com