خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 10:48  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   36

در حال بررسی :   11

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۰۷۰۷۵
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۳ مهر ۹۲ ۱۵:۰۰
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۹۰
هيوندا "جنسيس" چند؟ + جدول


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

هيوندا "جنسيس" چند؟ + جدول

جنسيس 2011 به قيمت 182 ميليون تومان به فروش مي رسد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

هیئت پارلمان انگلیس قرار است 16 تا 20 دی ماه از ایران بازدید کنند و در این مدت مقدمات سفر هیئت پارلمانی ایران به انگلیس را فراهم سازند.

به گزارش فارس، به نقل از خبرگزاری رویترز، نمایندگان پارلمان انگلیس قرار است هفته آینده از ایران دیدار کنند تا بتوانند مقدمات دیدار نمایندگان مجلس ایران از انگلیس را فراهم کنند؛ گامی که هدفش ارتقاء روابط میان دو کشور است.

بر اساس این گزارش، بعد از قطع روابط دیپلماتیک مستقیم انگلیس با ایران به دنبال ماجرای حمله به سفارت این کشور در تهران، انتخاب حسن روحانی، رئیس جمهور میانه‌رو ایران راه را برای آغاز روابط دو کشور گشود. بعد از آن انگلیس در ماه نوامبر سال جاری یک کاردار غیرمقیم در ایران منصوب کرد که باعث احیا روابط مستقیم شد. نماینده انگلیس این ماه نیز به ایران سفر کرد که این نخستین دیدار رسمی یک مقام انگلیسی بعد از بیش از دو سال بود.

به گزارش رویترز، دفتر جک استراو، وزیر خارجه سابق انگلیس روز گذشته‌ (دوشنبه) بیانیه‌ای منتشر و اعلام کرد، استراو یکی از اعضا هیئت انگلیسی است که قرار است 6 تا 10 ژانویه (16 تا 20 دی) به تهران سفر کند. در این بیانیه آمده: این هیئت شامل اعضا «گروه تمام احزاب انگلیس» است که دعوت گروه دوستی ایران-انگلیس مجلس ایران را پذیرفته است.

در ادامه این بیانیه آمده: هیئت پارلمانی انگلیس امیدوار است زمانی که در ایران به سر می‌برد بتواند مقدمات دیدار نمایندگان مجلس ایران از انگ');" onmouseout="tooltip.hide();" >سفر چهار روزه هیئت پارلمانی انگلیس به ایران

دانشمندان هلندی شیوه جدیدی برای پاک کردن خاطرات تلخ از ذهن ارائه کرده اند.

به گزارش صبحانه، در ۷۵ سال اخیر، از شوک الکتریکی برای پاک کردن قسمت هایی از حافظه استفاده شده است . در شیوه جدید دانش پژوهان هلندی، جریان های الکتریکی از داخل مغز عبور داده می شود و شوک موقت ایجاد می کند.

پزشکان از شل کننده های عضلانی و داروهای بیهوشی استفاده می کنند تا این شوک را برای بیمار قابل تحمل تر کنند.

از شوک الکتریکی در هلند به عنوان آخرین راه برای درمان افسردگی شدید استفاده می شود، اما در تحقیق جدید، برخی خاطرات را هدف قرار داده و سعی می کند آنها را از بین ببرد.

در این مطالعه به شرکت کنندگان دو سری عکس نشان داده شد که هر یک از این تصاویر داستانی روایت می کرد، سپس قبل از شوک الکتریکی بار دیگر این تصاویر به آنها نشان داده شد تا آن داستان خاص در ذهن داوطلبان فعال شود.

این پژوهشگران نتیجه به دست آمده را باور نکردنی توصیف کرده و می گویند پس از شوک الکتریکی، داوطلبان داستان این گروه از عکس ها را فراموش کردند، اما داستان عکس های دیگر را هنوز به خاطر می آورند.

این روزنه امیدی برای محققانی است که امیدوارند بتوانند از این روش برای درمان اختلال اضطراب پس از حادثه استفاده کنند.

«جرون ون وارد» روانپزشک این طرح می گوید: خیلی جالب است اگر بتوانیم خاطرات و افکار فرد را دوباره فعال و با این روش درمانش کنیم.

وی تاکید کرد : اما این روش هنوز خیلی دور از دسترس است.

حتی اگر بتوان نتیجه گرفت که چنین موضوعی از نظر علمی امکان پذیر است، سئوال مهم، پیامدهای پاک کردن خاطرات است.

این تحقیق بر اساس خاطرات ساختگی بود و ممکن');" onmouseout="tooltip.hide();" >روش جدید برای محو خاطرات تلخ

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com