خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:34  به وقت تهران  مصادف با : 25, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   34

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۱۵۳۲۸
زمان دریافت خبر:  شنبه ۶ مهر ۹۲ ۱۲:۰۹
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۶
نامه‌اي‌ که روي انگشت اشاره براي فاطمه نديده نوشته شده/ انشاهاي بچگي با طعم نامه‌هاي پدري


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

نامه‌اي‌ که روي انگشت اشاره براي فاطمه نديده نوشته شده/ انشاهاي بچگي با طعم نامه‌هاي پدري

پاي درد و دل فاطمه نوروزي فرزند شهيدي نشستيم که وقتي به دنيا اومده، 7 ماه از شهادت پدرش مي‌گذشته و الان بعد 27 سال بين همه آرزوهاي فاطمه خانوم، شنيدن صداي پدرش بيشتر از همه موج ميزنه.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

قیمت املاک تجاری در محدوده میدان ولیعصر آنچنان بالاست که با قیمت یک واحد آن می‌توان ۲ دستگاه پنت‌هاوس ۴۰۰ متری را در خیابان‌های شمالی شهر خریداری کرد، پنت‌هاوس‌هایی که ۷ طبقه بالاتر از ابرها ساخته شده‌اند.

به گزارش تسنیم، در واپسین روزهای سال 92 بازار املاک و مستغلات کشور همچنان در خواب زمستانی به سر می‌برد، خوابی که از اوایل تانستان شروع شد و همچنان ادامه دارد. بسیاری از دست‌اندکاران بازار فصل سرد امسال را بهترین زمان برای خانه‌دار شدن و خرید ملک ارزیابی کرده و توصیه‌های متعددی در این زمینه به مردم کردند.

در روزگاری که کمتر به قیمت واحدهای تجاری پرداخته می‌شود سری به یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های تهران و واحدهای تجاری آن می‌زنیم.

خیابان ولیعصر را با چنارهای معروفش می‌شناسند و میدان ولیعصر را با واحدهای تجاری، اداری بی‌شمار و البته شلوغی و ازدحام بیش از حد بعدازظهرهای آن.

قیمت املاک تجاری در این محدوده آنچنان بالاست که می‌توان با قیمت یک واحد تجاری دو دستگاه پنت‌هاوس 400 متری را در خیابان‌های شمالی شهر خریداری کرد، پنت‌هاوس‌هایی که 7 طبقه بالاتر از ابرها ساخته شده‌اند.

واحدهای تجاری متعدد یکی از بارزترین شاخص‌های میدان ولیعصر است، میدانی که نقطه تلاقی طولانی‌ترین خیابان خارومیانه، بلوار کریمخان زند و بلوار کشاورز است.

این میدان و خیابان‌های اطراف آن بیش از آنکه مسکونی باشند، محل تجمع واحدهای تجاری و اداری متعددی است که باعث شده این منطقه به یکی از مراکز پر رفت و آمد پایتخت تبدیل شود.

واحدهای تولید لباس، فروشگاه‌های عرضه لباس، مغازه‌های فروش کت و شلوار، کامپیوتر و ل');" onmouseout="tooltip.hide();" >اینجا مغازه میلی‌متری ۵۰ هزار تومان می‌ارزد!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com