خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:35  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   51

در حال بررسی :   20

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۱۸۵۹۹
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۷ مهر ۹۲ ۰۶:۵۴
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۷
موضع گیریهای بین المللی در قبال مذاکرات احتمالی ایران و آمریکا چیست؟


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

موضع گیریهای بین المللی در قبال مذاکرات احتمالی ایران و آمریکا چیست؟

پیش بینی ها در دوره اخیر در مورد مذاکرات احتمالی ایران و آمریکا زیاد شده است و محمد اولیایی کارشناس برجسته مطالعات مربوط به شرق خاورمیانه در تحلیل خود می گوید این موضع گیریها به سه دسته مختلف تقسیم می شود.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

 
نتانیاهو مدعی شد که ایران در پی دستیابی به سلاح هسته‌ای است؛ این در حالیست که  آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم به دفعات تأکید کرده که جمهوری اسلامی در پی دستیابی به جنگ‌افزار هسته‌ای نیست و استفاده از این تسلیحات خلاف باورهای اسلامی است.
 
نتانیاهو در ادامه ادعاهایش گفت: ایران از خط قرمزی که او در سخنرانی قبلی او در سازمان ملل تعیین کرده عبور نکرده است. این خط قرمز نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دستمایه انتقاد و شوخی‌های زیادی شده بود
 
به دنبال سفر حسن‌ روحانی به نیویورک و مذاکرات وزیران خارجه ایران و گروه ۱+۵ خوش‌بینی‌های بسیاری درباره حل بن‌بست هسته‌ای ایران به وجود آمده است، هرچند باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا گفته گزینه نظامی در مواجهه با ایران هنوز به قوت خود باقی است.
 
بنیامین نتانیاهو گفت که علاقه دارد مناقشه هسته‌ای ایران از طریق دیپلماتیک حل و فصل شود اما گفت که می‌خواهد این راه حل دیپلماتیک واقعی باشد نه جعلی.
 
او در پاسخ به این که منظورش از یک راه حل حقیقی چیست گفت:‌ " آنها اگر به دنبال انرژی غیرنظامی هستند به غنی سازی احتیاجی ندارند."
 
نخست وزیر ');" onmouseout="tooltip.hide();" >مصاحبه اختصاصی نتانیاهو درباره ایران

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com