خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:31  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   59

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۱۹۶۱۲
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۷ مهر ۹۲ ۰۹:۵۰
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۱
صادق: پاسخ‌هاي دکتر روحاني حجت را بر اصحاب رسانه‌هاي جهان تمام کرد / دستغيب: كليد واژه سفر نيويورک "جهان عليه خشونت و افراطي‌گري" بود


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

صادق: پاسخ‌هاي دکتر روحاني حجت را بر اصحاب رسانه‌هاي جهان تمام کرد / دستغيب: كليد واژه سفر نيويورک "جهان عليه خشونت و افراطي‌گري" بود

دستاوردهاي سفر رئيس‌جمهور به نيويورك در گفتگوي ويژه خبري شب گذشته با حضور محمدرضا صادق مشاور رسانه‌اي رئيس‌جمهور و احمدرضا دستغيب نماينده مجلس شوراي اسلامي مورد بررسي قرار گرفت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفتگوی مشروح با خبرنگاران مهر مواضع و دیدگاه‌های خود را پیرامون مسائل سیاسی و اقتصادی روز از جمله علت شکست اصولگرایان در انتخابات، ویژگی های سیاسی روحانی، روند جامعیتن برای رسیدن به وحدت، واکنش نسبت به تلاش اصلاح طلبان برای نزدیکی به ناطق نوری و لاریجانی، شکل‌گیری فراکسیون اعتدال و انتقادات فرهنگی نسبت به دولت، تبیین کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم نمایندگی سه دوره مجلس شورای اسلامی و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه خود دارد  و چند ماهی است به عنوان سخنگوی جامعه روحانیت مبارز هم انتخاب شده است.

با توجه به در صدر بودن اخبار اقتصادی همچون سبد کالا، اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاوتی توسط مقام معظم رهبری، نظر اکثر رسانه ها به سمت نماینده اقتصادی و کهنه کار مجلس جلب شده بود؛ بطوریکه روزی که برای مصاحبه با مصباحی مقدم به دانشگاه امام صادق(ع) رفتیم خبرنگاران دیگری هم از سایر رسانه ها برای مصاحبه با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه به آنجا رفته بودند.

با توجه به آنکه مصباحی مقدم کسوت سخنگوی جامعه روحانیت مبارز را هم بر دوش دارد وقت را غنیمت شمردیم و در سایه سوالهای اقتصادی مواضع سیاسی وی را هم که کمتر به ویژه بعد از انتخابات انعکاس یافته است را جویا شدیم.

از مصباحی مقدم علت اصلی شکست اصولگریان در انتخابات و نقش بزرگان این جریان را در این شکست پرسیدم که پاسخ داد: علت شکست آن بود که ابتدا کاندیداها خود به میدان پریدند و بعد گفتند ما هستیم شما هم بیائید.

وی افزود: اگر کاندیداها خود به میدان نمی آمدند و ابتدا بزرگان اصولگرا به یک الی دو گزینه می رسیدند و بعد آنها به عنوان کاندیدا وارد انتخابات می شدند قطعا چنین نتیجه ای حاصل نمی شد.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز');" onmouseout="tooltip.hide();" >مصباحی‌مقدم: ناطق به دام اصلاح‌طلبان نمی‌افتد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com