خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:18  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   24

در حال بررسی :   17

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۱۹۹۲۲
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۷ مهر ۹۲ ۱۰:۳۳
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۳
ثبت برند فرش قم جایگاه آن را در بازارهای بین‌المللی تثبیت می‌کند


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

ثبت برند فرش قم جایگاه آن را در بازارهای بین‌المللی تثبیت می‌کند

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم با بیان اینکه برند سازی امری لازم برای تولید و محصولات داخلی است تاکید کرد: ثبت برند فرش قم جایگاه آن را در بازارهای بین المللی تثبیت خواهد کرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: من با قاطعیت اعلام می‌کنم که محسن رضایی تصمیم‌گیرنده نهایی برای آغاز عملیات کربلای 5 بود هر چند که عزیزی به اشتباه تصمیم‌گیرنده نهایی را آقای هاشمی اعلام کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر غلامعلی رشید جانشین ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی در بیست و دومین محفل انس پیشکسوتان جهاد و شهادت، ضمن تشکر از امیردریابان علی شمخانی بابت برگزاری این مراسم گفت: با توجه به مسئولیت جدید ایشان در دبیری شورای عالی امنیت ملی از سوی مقام معظم رهبری و ریاست جمهور اما همچنان با همت عالی در خدمت پیشکسوتان دفاع مقدس هستند که جای تقدیر دارد.

وی با یادآوری وقایع مربوط به 2 عملیات کربلای 4 و عملیات کربلای 5، تصریح کرد: در ابتدای این مراسم باید از شهدای عملیات‌های کربلای 4، 5 و 6 شهدای گرانقدری چون خرازی، دقایقی و عارف مجاهد میثمی، شهید شاهمرادی و یدالله کلهر و خیل عظیم شهدای دیگر یاد کنیم.

رشید با بیان اینکه 27 سال از اجرای عملیات کربلای 5 در شرق بصره گذشته است، گفت: ما برای اجرای عملیات، چالش‌های مهمی را پیش روی خود داشتیم که از جمله می‌توان به شرایط سیاسی در آستانه عملیات کربلای 5 اشاره کرد که تحت تاثیر پیروزی ما در عملیات فاو و شکست در عملیات کربلای 4 رخ داده بود. دشمن در آغاز سال 65 به توصیه کارشناسان و حامیان خارجی، به مناطقی از ایران حمله کرد که عمدتا به مناطقی بود که نیروی زمینی ارتش آنجا را کنترل می‌کرد.
تصمیم گیرنده نهایی «کربلای5» چه کسی بود؟

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com