خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:34  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   23

در حال بررسی :   10

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۲۰۶۷۸
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۷ مهر ۹۲ ۱۱:۴۳
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۴
رشد ورود گردشگر با سقوط نمودار خروج "گردشگران"


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

رشد ورود گردشگر با سقوط نمودار خروج "گردشگران"

رشد 30 درصدي ورود گردشگران به کشور در شرايطي ثبت شده که خروج گردشگران از کشور رشد منفی 13 درصد داشته است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

 امام جمعه موقت تهران مرگ بر آمریکا را اولین گزینه روی میز ایران اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، آیت الله احمد جنتی در خطبه دوم این هفته نماز جمعه تهران،با تشکر از راهپیمایان روز 22 بهمن، افزود: این راهپیمایی دشمن کور کن و دوست شاد کن بود.

وی اظهارداشت: درشرایطی که دشمن وقاحت میکند مردم به غیرتشان بر می خورد و افزایش جمعیت امسال در راهپیمایی روز 22 بهمن به دلیل غیرتمندی مردم بود.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: پیام های راهپیمایی این بود که از گزینه روی میزتان نمی ترسیم و ایرانیان لبخند تحقیر آمیز به آمریکا زدند.

آیت الله جنتی ادامه داد:پیام مردم این بود که مشتاق گزینه های روی میز هستیم و اولین گزینه روی میز ایران مرگ بر آمریکا است .

** ریشه مشکلات بشر از بی تقوایی و گناه است

 آیت الله احمد جنتی در خطبه اول نماز جمعه این هفته تهران افزود: باید بسیار مراقبت خودمان باشیم اینکه در نماز جمعه خطب وظیفه دارد خود و مردم را به تقوی توصیه کند، به دلیل آن است که ریشه مشکلات انسان ناشی از بی تقوایی است.

وی اظهار داشت: بی تقوایی موجب به وجود آمدن سیل، زلزله، اختلافات و درگیری های مختلف بین خودی ها و ناخودی ها و گرانی می شود.ببینید مشکلاتی که بشر گرفتار آن است ناشی از چیست؟

وی اضافه کرد: اگر انسان معصیت کار شود شیطان بر انسان و اعضاء و جوارح و مال و فرزندانش مسلط می شود که این مصیبت بزرگی است.

دبیر شورای امنیت ملی در بخش دیگری از سخنان خود با تمثیل تاثیر گناه بر زندگی انسان اظهارداشت: اثر کار بد در وجود انسان از کاردی که به گوشت فرو می کنند بدتر است.

وی با اشاره به آیات و روایات اظهار داشت: هیچ کمبود ر');" onmouseout="tooltip.hide();" >جنتی: "مرگ‌بر‌آمریکا" گزینه روی میز ایران است

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com