خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:35  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   41

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۲۲۶
زمان دریافت خبر:  ۲۴ Dec ۲۰۱۲ ۰۸:۵۹:۳۱ +۰۴۳۰
منبع خبر:  پیمانه
دسته خبری:  تصویری
بازدید:  ۴۵۷۴
زیباترین حشره جهان (عکس)


خبر نگار فارسی >> خبر >> تصویری

زیباترین حشره جهان (عکس)مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


به گزارش ایسنا، بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران از میزان غلظت آلاینده‌ها به غیر از آلاینده‌های منواکسید کربن و ازن نسبت به روز گذشته در همین ساعت کاسته شده است. به این ترتیب میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون فراتر از حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا هم اکنون در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس می‌باشد.

همچنین گزارش هواشناسی حاکی از آسمانی ابری در پاره‌ای نقاط بارش برف و باران می‌باشد. به این ترتیب انتظار می‌رود شاخص کیفیت هوا در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گیرد.

اثرات بهداشتی آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس عبارت است از: افزایش احتمال علائم تنفسی در افراد حساس، تشدید بیماری قلبی و ریوی، مرگ و میر زودرس در افراد مبتلا به بیماریهای قلبی، ریوی و افراد مسن.

توصیه می‌گردد در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس، افراد مبتلا به بیماریهای قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی مدت در فضای باز را کاهش دهند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >هوای تهران همچنان در شرایط "ناسالم"

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com