خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 04:31  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   31

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۲۶۶۹۹
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۹ مهر ۹۲ ۱۳:۳۰
منبع خبر:  ساختمان
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۸۳
"مستر بین" مسلمان شد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

"مستر بین" مسلمان شدمشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه کشورمان عصر دوشنبه با دعوت سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه، بر ضرورت پیگیری مجدانه موضوع ربایش پنج تن از نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در منطقه مرزی جکیگور تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، ابراهیم رحیم‌پور در این دیدار با یادآوری وضعیت غیرقابل قبول اقدامات امنیتی و حفاظتی طرف پاکستانی در نقاط مشترک مرزی دو کشور برای مبارزه با تردد اشرار و اقدامات تروریستی گروهک‌ها، لزوم تضمین سلامت و بازگرداندن نیروهای ربوده شده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و هم‌چنین تحویل عوامل و مجرمان این اقدامات تروریستی که اینک در خاک پاکستان مستقر هستند را خواستار شد.

معاون آسیا و اقیانوسیه وزیر امور خارجه هم‌چنین تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل دارد تا با هر ابزار و عملیات لازم نسبت به برقراری امنیت در مرزهای مشترک دو کشور و مبارزه با اشرار و گروهک‌های تروریستی با طرف پاکستانی همکاری کند.

سفیر پاکستان در تهران نیز در این دیدار ضمن ابراز تاسف درباره بروز این حادثه و با اشاره به حضور هیات ایرانی در شهر کویته پاکستان برای برگزاری نوزدهمین کمیسیون مشترک مرزی قول داد تا ضمن انتقال مراتب به دولت متبوع خود، نهایت سعی و تلاش برای حل و فصل این موضوع و جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی را از سوی دولت پاکستان پیگیری کند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >سفیر پاکستان بار دیگر احضار شد


بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری که مهمترین منبع در شناسایی و دسته بندی مستخدمان دولتی محسوب می شود، کارمندان شامل رسمی، پیمانی، قرارداد کار معین یا ساعتی و کارکنان مشمول قانون کار می شوند.

بر اساس این قانون، کارمندان رسمی و پیمانی مشمول مقررات قانون مدیریت خدمات کشوری هستند، کارمندان دارای قرارداد کار معین یا ساعتی نیز علی الاصول مشمول همین قانون می شوند اما کارکنان مشاغل کارگری در دستگاههای دولتی، مشمول قانون کار خواهند بود.

البته چنانچه کارکنان دارای قرارداد کار معین یا ساعتی در شغلی گمارده شوند که در نمودار سازانی دستگاه دولتی دارای جایگاه و پست سازمانی نباشند یا در نمودار مذکور جزء مشاغل کارگری باشد در این صورت، این کارکنان نیز مشمول قانون کار هستند.

پیش از آنکه دولت دهم، مصوبه ای را در بهمن سال 90 به همه دستگاههای اجرایی ابلاغ کند، طبق مصوبه سال 64 سازمان امور اداری و استخدامی، مشاغل کارگری در دستگاههای دولتی ملاک عمل بود اما طی دو سال گذشته، بخشنامه دولت سابق، ملاک اجرا و تبعیت بوده است.

با توجه به ابهامات برخی ادارات دولتی، وزارت تعاون با صدور بخشنامه ای با رفع ابهام و پاسخگویی به سوالات ادارات مختلف، لیست این مشاغل را مجددا اعلام کرده است که صبحانه نیز به نسخه ای از این بخشامه دست پیدا کرده است.

بر اساس این بخشنامه که مفسر مصوبه سال 90 دولت است، مشاغل 11 گانه کارگری در دستگاههای');" onmouseout="tooltip.hide();" >11 گروه کارمند دولت «کارگر» محسوب شدند

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com