خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:47  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   47

در حال بررسی :   17

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۲۷۷۶۳
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۹ مهر ۹۲ ۱۶:۴۲
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۹۵
رئيس کمپاني "شل": ايران به بازار نفتي و گازي باز خواهد گشت


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

رئيس کمپاني "شل": ايران به بازار نفتي و گازي باز خواهد گشت

رئيس هيئت مديره شرکت نفتي انگليسي-هلندي رويال داچ شل روز سه شنبه اعلام کرد ايران در آينده به بازار نفتي وگازي جهان باز خواهد گشت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

آمریکا ژنرال ارشد خود در اروپا را در بحبوحه آنچه که پنتاگون روز یکشنبه «عدم شفافیت» روسیه بر سر بحران اوکراین خواند، بی درنگ به این قاره باز گرداند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ازواشنگتن، ژنرال فیلیپ بریدلاو فرمانده عالی ناتو در اروپا و رئیس فرماندهی اروپایی ارتش امریکا روزشنبه پس از دیدار از واشنگتن که قرار بود در آن در برابر کنگره شهادت دهد، به اروپا بازگشت .

دریادار جان کربی سخنگوی پنتاگون گفت: چاک هیگل وزیر دفاع با توجه به عدم شفافیت و قصد رهبری روسیه درمورد تحرکات نظامی خود درامتداد مرز اوکراین تصمیم به بازگشت زود هنگام این ژنرال چهار ستاره به عنوان یک اقدام محتاطانه گرفته است.

کربی با اشاره به عدم اعتماد فزاینده در اوکراین گفت: هیگل می خواست بریدلاو مشورت با متحدان ناتو بویژه درحیطه نفوذ اتحاد شوروی سابق دراروپای شرقی را دنبال کند. ˈ

این خبر درحالی اعلام شد که جان کری وزیرامورخارجه امریکا به امید کاهش تنش های جهانی بر سر الحاق کریمه به روسیه وتقویت نیروهای این کشور درنزدیکی مرز اوکراین ، با سرگئی لاوروف همتای روس خود ملاقات کرد.

دربطن این ابتکار امریکا، تعهد روسیه نسبت به توقف تقویت نیروهای نظامی خود در نزدیکی این همسایه دوران شوروی سابق قرار دارد که براساس برآوردهای دیپلمات های امریکا و اتحادیه اروپا طی روزهای اخیر شمار آنان به 30 تا 40 هزار نفر رسیده است . همچنین امریکا انتظار دارد که روسیه فرمان بازگشت نیروهایش از پایگاه هایشان درکریمه را صادر کند.

برید لاو قراراست درروزهای سه شنبه وچهارشنبه با وزیران خارجه ناتو ملاقات کند.

وی قرار بود روز سه شنبه درمقابل کمیته خدمات نیروهای مسلح سن');" onmouseout="tooltip.hide();" >فرمانده آمریکایی ناتو به اروپا اعزام شد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com