خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:12  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   29

در حال بررسی :   16

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۳۱۶۴۷
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۲ ۱۳:۴۰
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۷
موافق ديدار چند دقيقه‌اي با اوباما نبودم/ بايد يك لابي ايراني را در آمريكا ايجاد كنيم


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

موافق ديدار چند دقيقه‌اي با اوباما نبودم/ بايد يك لابي ايراني را در آمريكا ايجاد كنيم

رئيس‌جمهور با اشاره به مذاکره تلفني خود با رئيس‌جمهور آمريکا گفت: با ديدار با اوباما موافق نبودم، به اوباما گفتم مردم با اعمال آمريکا مخالفند و اختلافات هم يک شبه هم حل نمي شود او هم قبول کرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

بازتاب فرستادن دومین میمون از سوی ایران به فضا و نیز ‌دستگیری یک جاسوس وابسته به انگلیس در ایران، لغو وام ایران به پاکستان برای ساخت خط لوله گاز، تحلیل یک روزنامه اماراتی از گسترش لیست سیاه آمریکا علیه ایران و اظهار‌نظر وزیر خارجه سوئد درباره تحریم‌های ایران، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.
بازتاب دستگیری یک جاسوس وابسته به انگلیس در ایران

به گزارش «تابناک»، بخش عمده مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران، به بازتاب اخبار داخلی ایران مربوط می‌شود که خبر فرستادن موفقیت آمیز دومین میمون به فضا از سوی متخصصان صنعت فضایی کشور، از جمله این اخبار است.

«دیلی استار» لبنان از جمله مطبوعاتی است که این خبر را مورد توجه قرار داده و می‌نویسد ایران روز گذشته اعلام کرده که دومین میمون زنده را به فضا فرستاده و آن را سالم به زمین بازگردانده است. دیلی استار این کار را جدید‌ترین نمایش قابلیت‌های ایران در حوزه موشکی ارزیابی کرده است. این روزنامه در ادامه به پیام تبریک حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران به دانشمندان ایرانی در این زمینه نیز اشاره کرده است.


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com