خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:25  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   44

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۳۳۰۴۱
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۲ ۱۶:۵۱
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۴
غیاثی: بیماری بازیکنان مانع از کسب مدال های بیشتر شد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

غیاثی: بیماری بازیکنان مانع از کسب مدال های بیشتر شد

مدیر تیم ملی دو و میدانی گفت: بازیکنان تیم دو و میدانی در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی بسیار خوب ظاهر شدند و توانستند 6 مدال طلا، 3 نقره و 1 برنز کسب کنند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

گفت‌و‌گوی آنلاین تابناک، مخاطبان را به ارائه دیدگاه و گفت‌و‌گو درباره نظریات هم دعوت می‌کند. تابناک ‌‌لحظه‌ای این گفت‌و‌گو‌ها را تا ساعت ۱۶ منتشر می‌کند.

شاید یکی از وظایف سفارتخانه‌ها در کشورها‌‌، ایجاد آشنایی و شناساندن کشور‌های خویش به میزبانانشان باشد؛ بنابراین، این ‌سفیر است ‌که می‌تواند در مرحله نخست، سیاسیون کشورهای میزبان را علاقه‌مند به کشور خود کند و تا آنجا که می‌شود، امکان ایجاد یک ارتباط منطقی و مبتنی بر تحصیل منافع را با جامعه میزبان فراهم ‌آورد و هم اوست که در مرحله دوم با ‌ابزارهای متنوع دیپلماسی عمومی و فرهنگی جامعه، میزبان خود را به مردم، جامعه، فرهنگ و... کشور خود علاقه‌مند کند.

به گزارش «تابناک»، متأسفانه در سفارتخانه‌های ایران در خارج از کشور، کمتر چنین اتفاقی می‌افتد و سفرای ایران به رغم همه زحماتی که می‌کشند، به دلایل گوناگون نمی‌توانند فعالانه ایران بزرگ را نمایندگی کنند؛ آن هم در دورانی که ایران‌هراسی به یکی از اولویت‌ها در برخی ‌کشور‌ها تبدیل شده ‌و عدم حضور فعالانه سفارتخانه‌های ایران، ایران‌هراسی را تقویت کرده است.

در روزهای گذشته، اما ');" onmouseout="tooltip.hide();" >دیپلمات‌ها از سفارت ایران در رومانی بیاموزند (گفت‌و‌گوی آنلاین)

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com