خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 21:14  به وقت تهران  مصادف با : 22, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   20

در حال بررسی :   11

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۳۴۳۷۱
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۲ ۱۰:۵۴
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۷
مرکز کنترل ترافیک اتوبوسرانی، حرکت اتوبوس ها را رصد می کند/ تمامی اتوبوس ها مجهز به GPS


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

مرکز کنترل ترافیک اتوبوسرانی، حرکت اتوبوس ها را رصد می کند/ تمامی اتوبوس ها مجهز به GPS

رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مرکز کنترل ترفیک شهرداری تهران حرکت اتوبوس ها و پیک خطوط را رصد و در صورت تراکم مسافر اتوبوس فوق العاده به خطوط اعزام می کنند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

سازمان نظام مهندسی قانون را مصادره می‌کند

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن به مشکلات و چالش‌های کانون و مهندسان با سازمان نظام مهندسی اشاره و اظهار کرد: این سازمان برای ساماندهی جامعه تاسیس شده است نه این‌که بخواهد برای همه چیز نسخه بپیچد.

وی افزود: این سازمان پول مهندس ناظر و مجری را همان ابتدا از سازندگان می‌گیرد در حالی که ممکن است سازنده نتواند پروانه ساخت بگیرد و یا اینکه پروژه تا یک سال بعد از آن هم آغاز نشود.

رئیس هیئت مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن خاطرنشان کرد: مخالف و موافق حضور نظام مهندسی نیستیم اما حداقل به قسمی که به آن خورده‌اند وفادار باشند و تعهدات و وظایف خود در قبال ساختمان‌ها را اجرا کنند.

برزگر با اشاره به اینکه این اقدامات، هزینه ساخت را افزایش می‌دهد، گفت: سازمان تامین اجتماعی هم هر بار قوانینی را بدون مشورت با بخش خصوصی وضع می‌کند و ما باید در راهروهای مجلس به دنبال نمایندگان باشیم تا این قوانین را اصلاح کنند.

وی گفت: تامین اجتماعی از ما پول می‌گیرد اما کارگران را بیمه نمی‌کند.

برزگر با اشاره به این‌که ساختمان یکی از اشتغال‌زاترین بخش‌ها در کشور است، گفت: صنعت ساختما');" onmouseout="tooltip.hide();" >گلایه انبوه سازان از بهره‌های وحشتناک بانکی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com