خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:00  به وقت تهران  مصادف با : 23, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   52

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۳۴۸۲۷
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۲ ۱۱:۴۲
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۷
ضروري بودن يك نظارت گر در آزمايشگاه ها


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

ضروري بودن يك نظارت گر در آزمايشگاه ها

حضور دانشجو به مدت دو ترم و دادن مسئوليت آزمايشگاه به وي، موجب بي نظمي و اختلال خواهد شد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

چگونه یک ایمیل فرستاده شده را در جی میل Undo کنیم؟آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته اید که بعد از فرستادن یک ایمیل به یک کاربر دیگر، بلافاصله بنا به دلایلی از اقدام خود پشیمان شده اید؟ یا اینکه گاهی برای شما نیز پیش آمده است که بعد از فرستادن یک ایمیل، متوجه شده اید که باید فایلی را در آن ایمیل پیوست میکردید، اما به کلی این فایل را فراموش کرده بودید؟ در این مواقع است که کاربران نیازمند پس گرفتن ایمیل خود یا به اصطلاح Undo کردن آن هستند.

به گزارش «تابناک» اغلب اینگونه تصور میشود – و البته در بسیاری از مواقع نیز واقعیت به همین گونه است – که وقتی بر روی دکمه ارسال یک ایمیل کلیک میکنید، کار تمام شده است و مخاطب شما در چند ثانیه بعد از ارسال محتوی ایمیل شما را خواهد دید و دیگر هیچ کاری از دست شما ساخته نیست.

گاهی اوقات و بنا به دلایل خاصی کاربران نیاز به آن دارند که ارسال یک ایمیل را به مخاطب به اصطلاح Undo کنند. هرچند شاید در ابتدا این اقدام کمی عجیب به نظر برسد اما واقعیت آن است که ');" onmouseout="tooltip.hide();" >چگونه یک ایمیل فرستاده شده را در جی میل Undo کنیم؟


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com