خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:25  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   55

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۳۵۵۴
زمان دریافت خبر:  جمعه ۱۸ مرداد ۹۲ ۱۵:۲۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  سیاسی
بازدید:  ۲۸۸۵۷
تجاوز بی‌شرمانه درحین به دنیا آوردن نوزاد +عكس


خبر نگار فارسی >> خبر >> سیاسی

تجاوز بی‌شرمانه درحین به دنیا آوردن نوزاد +عكس

پلیس ایالتی اوهایو در پی شکایت هایی مبنی بر قتل عمد و تجاوز از سوی پزشک معالج هنگام به دنیا آوردن نوزاد با تحت نظر گرفتن پزشک پرده از جنایت وی برداشت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

وزیر کشور گفت: ستاد نظارت بر اجرای هدفمندی یارانه‌ها را در وزارت کشور تشکیل داده‌ایم تا در استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و دستگاه‌های مرتبط، مسائل آن را به صورت ۲۴ ساعته رصد کنند و به مردم پاسخگو باشند.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه دیدار با اعضای کمیته امداد امام خمینی(ره) که در ستاد مبارزه با مواد مخدر تشکیل شد، با بیان اینکه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها از مباحث امنیتی است گفت: وزارت کشور با تحلیلی که از وضعیت کنونی کشور داشته در زمینه امنیتی مشکلی نخواهیم داشت و نهایت مشارکت مردم را در اجرای این برنامه خواهیم داشت.

وی از تشکیل ستاد نظارت بر اجرای هدفمندی یارانه‌ها در وزارت کشور خبرداد و افزود: با ایجاد هماهنگی و ایجاد این ستاد، امیدواریم مرحله هدفمندی یارانه‌ها را پشت سر بگذاریم و منابع را به سمت تولید هدایت کرده و گامی را برای تأمین امنیت قضایی و سلامت مردم برداریم.

وزیر کشور ادامه داد:اجرای این برنامه در نهایت منجر به این خواهد شد که در حوزه تولید، حمایت خوبی را داشته باشیم و بخش صنعتی و کشاورزی نیز از آن بهره‌مند خواهند شد.

رحمانی فضلی تصریح کرد: اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها باعث صرفه‌جویی در شرایط مصرف فرآورده‌ها خواهد شد و کمک به کاهش مصرف در سطح جامعه می‌کند در نتیجه به طور کلی وضعیت محیط زیست و سلامت بهبود خواهد یافت.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به دیدار جبهه اصلاح‌طلبان با عارف گفت: بخشی از این جلسه با رویکرد انتخابات مجلس خواهد بود و پیشنهاد ما این است که عارف وارد عرصه انتخابات شود لذا قرار شد با ما این مذاکرات را انجام دهد.

مجید محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری کنگره حزب آزادی در 20 فروردین، اظهار داشت: ما در این کنگره به یک شخصیت مدال آزادی خواهیم کرد.

محتشمی در خصوص برنامه جبهه اصلاح‌طلبان تصریح کرد: قرار است جبهه اصلاح‌طلبان هفته اول اسفند ماه با آقای عارف جلسه مشترکی داشته باشد.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه بخشی از این جلسه با رویکرد انتخابات مجلس خواهد بود، درباره سرلیستی عارف، خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما این است که آقای عارف وارد عرصه انتخابات شود.

وی ادامه داد:‌ عارف از نظر نیروی انسانی و  فکری تنهاست و کسی که می‌خواهد در رأس یک جریان سیاسی قرار گیرد باید از مجموعه‌ و تشکیلاتی برخوردار باشد، از این رو قرار شد با ما این مذاکرات را انجام دهد.

محتشمی درباره احتمال ورود عارف با لیست مستقل یا ورود با لیست دولت اظهار داشت: تمام صحبت عارف این بود که با استراتژی روحانی هماهنگ باشد و این امر به میزان هماهنگی روحانی با عقبه تکنیکی که آقای عارف می‌خواهد دنبال کند، بستگی دارد لذا اگر این اتفاق رخ دهد یک لیست واحد دولت و اصلاح‌طلبان خواهیم داشت.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در پاسخ به این سوال که بنابراین چرا عارف در دولت به عنوان معاول اول حضور پیدا نکرد، گفت:‌ آن چیزی که شما می‌گویید جدی نبود و معمولا در مدیریت، اف');" onmouseout="tooltip.hide();" >جبهه اصلاح‌طلبان با عارف دیدار می‌کند

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com