خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:31  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   60

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۳۶۳۲
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۲۰ مرداد ۹۲ ۰۸:۵۲
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  سیاسی
بازدید:  ۹۹
مدیر عامل سابق انجمن موسیقی، دبیر اجرایی جشنواره موسیقی مقاومت!


خبر نگار فارسی >> خبر >> سیاسی

مدیر عامل سابق انجمن موسیقی، دبیر اجرایی جشنواره موسیقی مقاومت!

مدیر عامل سابق انجمن موسیقی بابک رضائی که تحت فشار رسانه های متعهد و افکار عمومی هنرمندان از کار برکنارشده بود به عنوان دبیر اجرایی جشنواره موسیقی مقاومت انتخاب شده است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دشمن باید بداند اقتصاد مقاومتی جانشین اقتصاد مذاکره‌ای است و نه دولت و نه مردم هیچ چشمداشتی به نتیجه مذاکرات ندارند.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران این حزب با اشاره به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت: یکی از پیامهایی که ملت و دولت ایران به دولت آمریکا می‌تواند این است که ما به مذاکرات دلخوش نیستیم و کار خودمان را در داخل می‌کنیم.

حبیبی ادامه داد : دشمن باید بداند اقتصاد مقاومتی جانشین اقتصاد مذاکره‌ای است نه دولت و نه مردم هیچ چشم داشتی به نتیجه مذاکرات ندارند. حوادث اوکراین نشان داد آمریکاییها حتی اگر فرصت کنند، جیب همسایگانشان در1+5 را هم دستبرد می‌زنند و استقلال یک کشور اروپایی را بی پروا مورد هجمه قرار می‌دهند و پرچم یورو را به علامت استیلای غرب در میدان استقلال کیف می‌کوبند.

وی بیان اینکه طی 6 ماه گذشته و در طول مذاکرات دولت با 1+5 آمریکایی‌ها بیش از 10 بار تهدید به حمله نظامی کرده‌اند اظهار داشت: آمریکایی ها  به انحاء گوناگون در امور داخلی ایران مداخله کرده و از سران فتنه دفاع می‌کنند آنها حتی سخن از مخدوش بودن انتخابات در ایران به میان آورده‌اند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح داد: ملت ما باید هوشیار باشند مذاکره با چاشنی تهدید نظامی و مداخله در امور داخلی ایران یعنی بی اعتمادی یعنی خوش بین نبودن به نتیجه مذاکرات و لذا باید کمر‌بندها را محکم بست و در برابر 1+5 و بویژه شرارتهای آمریکا ایستادگی کرد.

حبیبی افزود: باید از نیروهای مسلح تشکر کرد که در پاسخ به تهدیدات نظامی، از موشکهای جدید بالستیک ای');" onmouseout="tooltip.hide();" >حبیبی: اقتصاد مقاومتی جانشین اقتصاد مذاکره‌ای

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com