خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 21:16  به وقت تهران  مصادف با : 22, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   43

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۳۸۲۰۳
زمان دریافت خبر:  جمعه ۱۲ مهر ۹۲ ۲۰:۱۰
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۶
داستانک/ عشق به خدا یا عشق به فرزند؟


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

داستانک/ عشق به خدا یا عشق به فرزند؟

شب که می‌شود حوصله‌ها مانند سایه ماه کوتاه است و کمرنگ. داستانک، قلقلکی کوتاه برای فکر و روحمان است تا در ساعات پایانی شب، لحظات کوتاه امروز را با خواندن جملاتی کوتاه بهتر و بیشتر قدر بدانیم.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

شهردار 39 ساله فلورانس امروز دوشنبه پس از گفتگو با رئیس جمهور ایتالیا، به عنوان نخست وزیر جدید این کشور معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، "ماتئو رنزی" امروز با خودروی شخصی و بدون هیچ محافظی وارد کاخ ریاست جمهوری ایتالیا شد و پس از رایزنی با "جورجیو ناپولیتانو" رئیس جمهور، مسئولیت تشکیل کابینه جدید این کشور را عهده دارد شد.

وی جوان ترین نخست وزیر تاریخ ایتالیا است. به نوشته آسوشیتدپرس، دشوارترین کار رنزی تشکیل کابینه ای ائتلافی خواهد بود که بتواند رای اعتمد مجلس نمایندگان و سنا را بدست بیاورد.

با توجه به ترکیب موجود در مجلس ایتالیا، رنزی بدون شک به سراغ ائتلاف راست میانه خواهد رفت . این ائتلاف در انتخابات ماه فوریه به رهبری "سیلویو برلوسکنی" نخست وزیر اسبق ایتالیا، توانسته بود آرای خوبی را بدست بیاورد.

پیشتر اعلام شده بود که ناپولیتانو تا شنبه شب نخست وزیر جدید ایتالیا را معرفی می کند اما وضعیت سیاسی موجود در این کشور و همچنین جوان بودن رنزی موجب شده تا این لحظه مشخص نباشد که چه فردی سکان دار تشکیل دولت جدید در ایتالیا می شود.

رایزنی های در کاخ ریاست جمهوری ایتالیا برای انتخاب نخست وزیر جدید این کشور از روز شنبه و بدنبال استعفای "انریکو لتا" از سمت نخست وزیری، آغاز شد. لتا به سبب برکناری از ریاست حزبش از سمت نخست وزیری استعفا داده است. گفته می شود رنزی نقشی اساسی در برکناری لتا از ریاست حزب داشته است.

لتا روز پنجشنبه 24 بهمن دقایقی پس از رای هیئت مدیره حزب چپ میانه دموکراتیک (با 136 رأی موافق در مقابل 16 رأی مخالف) که خواستار تغییر دولت شده بود، از تصمیم خود برای استعفا خبر داد. رنزی در  نشست حزب دموکراتیک گفت: ایتالیا نمی‌تواند در وضع');" onmouseout="tooltip.hide();" >شهردار 39 ساله نخست وزیر ایتالیا شد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com