خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:41  به وقت تهران  مصادف با : 25, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   49

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۴۰۴۶۶
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۳ مهر ۹۲ ۱۱:۲۳
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۸۸
داوران به شاخصه‌های هنری توجه کنند نه نام‌ها


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

داوران به شاخصه‌های هنری توجه کنند نه نام‌ها

یکی از شرکت‌کنندگان در بخش مواد تبلیغی جشنواره کودک معتقد است که برای ارزیابی آثار در جشنواره‌ باید شاخصه‌های مختلف تعیین‌کننده باشد و نه صرفا نام و اعتبار یک هنرمند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

به نظر می‌رسد که دیدارهای سطح بالا بین تهران و حماس در ماه‌های اخیر به نتیجه رسیده ‌و روابط دو طرف ترمیم شده است.

به گزارش «تابناک»، حازم بعلوشه، تحلیلگر فلسطینی و نویسنده چندین رسانه بین‌المللی در مطلبی برای المانیتور از پیشرفت زیاد در ترمیم روابط ایران و حماس خبر داده است. وی گفته ‌که منابع سطح بالا در حماس تأیید کرده‌اند که پس از برگزاری چندین دیدار در پایتخت‌های عربی و اسلامی روابط ایران و حماس در حال عادی شدن است. روابط بین ایران و حماس به دلیل عملکرد این گروه فلسطینی در مسأله سوریه دچار مشکلات جدی شده بود.

به نوشته بعلوشه، مقامات ارشدی از جانب ایران با رهبران حماس در ارتباط بوده‌اند. خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس در عالی‌ترین سطح این دیدار‌ها حضور داشته است. مهم‌ترین دیدار‌ها در جریان سفر مشعل به ترکیه در آنکارا و نیز در دوحه پایتخت قطر انجام شده است؛ هر چند ‌دیدارهایی در سطوح گوناگون در همین دو شهر و نیز در تهران و بیروت نیز انجام شده است. در این دیدار‌ها جزئیات بهبود روابط دو طرف مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

حماس در جریان حوادث سوریه‌ به حکومت این کشور پشت و دفتر سیاسی خود را از دمشق خارج کرد، نماینده این جنبش از تهران خارج شد و روابط آن با ایران به سطح روابط فردی مسئولان دو طرف کاهش یافت. در مقابل، ایران نیز حمایت مالی خود از حماس را که ماهانه حدود ۲۳ میلیون دلار برآور');" onmouseout="tooltip.hide();" >چرا ایران تأمین مالی حماس را از سر گرفته است؟

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com