خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:44  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   23

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۴۳۶۲۰
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۳ مهر ۹۲ ۲۱:۵۹
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۷۲
پنج عادت زوج های خوشبخت


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

پنج عادت زوج های خوشبخت

خوشبخت ترین زوج ها ویژگی ها و عادات خاصی دارند. به همین علت تصمیم گرفتیم 5 عادت مشترک بین زوج های خوشبخت را برایتان معرفی کنیم. شاید دوست داشته باشید شما هم یکی از آنها باشید.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

موضوع هسته‌ای ایران چند سال است که به مهم‌ترین مساله سیاست خارجی ایران و رابطه ایران و غرب تبدیل شده است. اگر چه بسیاری از کارشناسان نسبت به اصالت موضوع هسته‌ای تردیدهایی دارند و آن را تنها مرحله‌ای دیگر از تنش در رابطه ایران و آمریکا می‌دانند که با نقشه و برنامه آمریکا به مبنایی برای تهدید ساختن از ایران تبدیل شده است ولی گویا باز در انتهای مساله هسته‌ای تاکنون، موضوع هسته‌ای ایران در حال تبدیل شدن به موضوعی میان ایران و آمریکا است.

تریبون‌های بین‌المللی و داخلی همان گونه که ابزاری برای بازی هرچند پرخطر محمود احمدی‌نژاد در موضوع هسته‌ای بود، در حال تبدیل شدن به ابزار پیش بردن سیاست‌های دولت جدید نیز شده است.

احمدی‌نژاد هم در تریبون‌ مجمع عمومی سازمان ملل بخش زیادی از وقت خود را به مساله هسته‌ای اختصاص می‌داد و هم در سفرهای استانی، جمعیت‌های بزرگی همراه با وی شعار می‌دادند که «انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست».

به بیان دیگر، مساله هسته‌ای در ذهن احمدی‌نژاد هم ابزاری برای همراه کردن شعارها بود و هم گاهی ابزاری برای رقابت‌های سیاسی داخلی نیز بود.

شاید همین روند طی شده در هشت سال پیش بود که باعث شد محمود سریع‌القلم مشاور نزدیک به رئیس جمهور توصیه کرده است که: «سیاست خارجی را از خیابان‌ها جمع کنیم. به پوپولیست‌ها بگوییم بروند کتاب بخوانند و کمتر سخن بگویند.»

آنهایی که به تغییرات در سیاست خارجی دولت جدید در جهت عقلانی‌تر شدن امید داشتند، در همین');" onmouseout="tooltip.hide();" >آیا روحانی سیاست خارجی را به خیابان‌ها باز می‌گرداند؟


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com