خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:17  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   47

در حال بررسی :   17

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۴۴۵۲۰
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۱۴ مهر ۹۲ ۰۹:۱۸
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۷۱
اعلام زمان آغاز ثبت نام عمره دانشجویی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

اعلام زمان آغاز ثبت نام عمره دانشجویی

حجت الاسلام جعفری بیان کرد: از آغاز امسال 360 دانشجوی استان به مکه مکرمه و مدینه منوره و همچنین عتبات عالیات اعزام شدند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نهمين جلسه شوراي مرکزي نظام صنفي کشاورزي که در تهران برگزار شد با حاشيه هايي همراه بود.

به گزارش دهقان نيوز، در اين جلسه، نمايندگان نظام صنفي استان ها در شوراي مرکزي به تندي از تغييرات روساي سازمان هاي جهاد کشاورزي استان ها بدون هر گونه اطلاع و هماهنگي با تشکلهاي کشاورزي استان ها انتقاد کردند.

يکي از نمايندگان در نطق پيش از دستور خود گفت: ما از دولت قبل و شخص خليليان وزير وقت جهاد کشاورزي هيچ انتظاري در باب همکاري و هماهنگي با کشاورزان و تشکلهاي کشاورزي نداشتيم اما کشاورزان با خلق حماسه سياسي و راي پر رنگ خود به دکتر روحاني، عملا راي به تغيير اين تفکر دادند و گروهي هم که مديريت وزارت جهاد کشاورزي دولت يازدهم را عهده دار شدند خوشبختانه از لحاظ فکري و سياسي قاعدتا مي بايد از معتقدترين وزارتخانه ها در راستاي همراهي و همفکري با کشاورزان مي بودند ولي متاسفانه شاهد بوديم در بيش از 10 استان که تغييرات در مديريت جهاد کشاورزي صورت گرفت با هيچکدام از تشکلهاي بزرگ کشاورزي اعم از نظام صنفي کشاورزي، خانه کشاورز، کانون تشکلهاي کشاورزي و غيره مشورتي صورت نگرفت و متاسفانه همان مسير دولت قبل بدون کم و کاست طي شد.

ديگر عضو شوراي مرکزي نظام صنفي کشاورزي هم با انتقاد از سياست وزارت جهاد کشاورزي گفت: ما تصور مي کرديم اعتقاد و همکاري و واگذاري امور به تشکلها که رييس جمهور نيز مرتبا در سخنان خود به آن تاکيد مي کند حداقل در وزارت جهاد کشاورزي که مي بايد ستون اصلي اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي مدنظر مقام معظم رهبري باشد اجرا شود. بدون شک اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي در بخش کشاورزي بدون همراهي کامل تشکلهاي کشاورزي در استان ها به موفقيت مطلوب نخواهد رسيد.

پس از اين سخنان، شوراي مرکزي با تصويب ماده واحده اي بطور جد از وزير جهاد کشاورزي خواستند که در تعيين مديران بخش کشاورزي استان ها، نظر نظام صنفي کشاورزي استان ها لحاظ شود.


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com