خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:38  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   56

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۴۸۹۴۴
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۵ مهر ۹۲ ۰۸:۳۶
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۴
فعالیت مجدد خانه پینگ‌پنگ کاشان آغاز می‌شود


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

فعالیت مجدد خانه پینگ‌پنگ کاشان آغاز می‌شود

مدیر آموزش و پرورش کاشان از آغاز فعالیت خانه پینگ‌پنگ کاشان خبر داد و گفت: تعطیلی موقت خانه پینگ‌پینگ کاشان به دلیل برطرف شدن برخی از نواقص در بخش‌های مختلف این پروژه بوده است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نصب سیستم عامل ویندوز از طریق USB یا حافظه جانبی، مزایای بسیاری نسبت به نصب از روی دیسک فشرده دارد که برای بسیاری از کاربران به ویژه آن دسته که از درایو اپتیکال محروم هستند، یک ضرورت محسوب میشود. سرعت بالا و اطمینان از کامل بودن فرایند نصب سیستم عامل از مزایای این روش است. اما برای نصب ویندوز از روی USB چه اقداماتی باید صورت بگیرد؟

به گزارش «تابناک» شاید بسیاری از کاربران تجربه نصب ویندوز از روی حافظه جانبی را نداشته باشند. اما مزایای این روش برای نصب سیستم عامل از جمله سرعت بالا، اطمینان از کامل شدن فرایند نصب – پرهیز از مشکلات CD – و همچنین قابلیت جابجایی USB فلش که به معنای یک ویندوز همیشه همراه است، شاید منجر به آن شود که نصب ویندوز از روی CD برای همیشه به فراموشی سپرده شود!

چگونه ویندوز را از روی USB فلش نصب کنیم؟


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com