خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:21  به وقت تهران  مصادف با : 22, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   29

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۴۸۹۴۴
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۵ مهر ۹۲ ۰۸:۳۶
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۲
فعالیت مجدد خانه پینگ‌پنگ کاشان آغاز می‌شود


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

فعالیت مجدد خانه پینگ‌پنگ کاشان آغاز می‌شود

مدیر آموزش و پرورش کاشان از آغاز فعالیت خانه پینگ‌پنگ کاشان خبر داد و گفت: تعطیلی موقت خانه پینگ‌پینگ کاشان به دلیل برطرف شدن برخی از نواقص در بخش‌های مختلف این پروژه بوده است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

استاندار خراسان شمالی گفت: یک نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در مدت حدود 105 روز، 400 بار به مدیریت ارشد استان نامه نگاری کرده است.

ˈسیدعلی اکبر پرویزیˈ روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در تمام این نامه ها درخواست های میلیاردی برای اجرای برخی طرح های عمرانی در سطح استان مطرح شده که در شرایط کنونی قابلیت اجرایی ندارد.

وی اضافه کرد: خواسته های نمایندگان استان در حد مقدورات و در چارچوب قانون مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ داده می شود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی گفت: نمی شود کارهای مدیریتی را با توهمات و احتمالات پیش برد، بلکه باید واقع گرایانه مسایل و معضلات را انجام داد.

پرویزی افزود: اینکه مدیریت ارشد استان بخواهد هر کاری را انجام دهد و یا هر پروژه ای را که اراده کرد آغاز کند کار درستی نیست بلکه نیاز است برای شروع طرح ها ابتدا ردیف اعتباری مصوب شده و سپس به کلنگ زنی آن اقدام شود.

وی اضافه کرد: در گذشته پروژه هایی با رویکرد شعاری کلنگ زنی شده که هیچ استانداری نمی تواند با محدودیت مالی موجود آنها را اجرایی کند و ما بنای کار شعاری و کلنگ زنی بیهوده نداریم.

رییس شورای توسعه و برنامه ریزی استان خراسان شمالی در مورد شکواییه اصناف نسبت به مالیات پرداختی نیز گفت: اینکه دریافت مالیات به لحاظ اجرا احتمال دارد در استان مشکلاتی داشته باشد را می پذیریم و این مشکل نیز به دلیل فراهم نشدن بسترهای زیرساختی است.

پرویزی افزود: اینکه اصناف استان مالیات زیادی پرداخت می کنند را قبول نداریم و وجود این نگاه در اصناف و جامعه نوعی بی انصافی است.

وی اضافه کرد: هم اکنون طبق آمار کمتر از 10 درصد از درآمد مالیاتی خراسان شمالی مربوط به اصناف، حدود 20 درصد مربوط به کارمندان و کارکنان دولت و مابقی نیز مربوط به شرکت های دولتی و خصوصی فعال در استان است.

استاندار ');" onmouseout="tooltip.hide();" >400 نامه یک نماینده به استاندار!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com