خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:32  به وقت تهران  مصادف با : 25, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   29

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۵۲۱۵۳
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۲ ۱۴:۳۵
منبع خبر:  امید
دسته خبری:  اقتصادی
بازدید:  ۵۱
عکسهای بازگشت بازیگران و هنرمندان از سفر اصفهان


خبر نگار فارسی >> خبر >> اقتصادی

عکسهای بازگشت بازیگران و هنرمندان از سفر اصفهان

عکسهای بازگشت بازیگران و هنرمندان از سفر اصفهان ( جشنواره فیلم کودک و نوجوان )

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما از دولت‌های پاکستان و افغانستان خواسته‌ایم که افراد گروهک تروریستی موسوم به جیش العدل را دستگیر کرده و به مقامات جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند.

عوض حیدرپور در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای آزادسازی انجام شده است، اظهارکرد: درخواستی از سوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس به وزارت کشور و وزارت امور خارجه ارسال شده است که این درخواست در دست پیگیری است.

وی در پاسخ به این سئوال که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه چه اقدامی در راستای آزاد سازی این پنج مرزبان می‌تواند انجام دهد، اظهارکرد: در ابتدا ما از دولت‌های پاکستان و افغانستان خواسته‌ایم که افراد این گروهک تروریستی را دستگیر کرده و به مقامات جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند. در مرحله بعد از این دولت‌ها خواسته شده که اسرای به گروگان گرفته شده را آزاد کرده و به ما تحویل دهند و همچنین در آخر از این دولت‌ها خواسته شده که برای امنیت مرزهای خود اقدامات لازم را انجام دهند، در غیر این صورت کشور جمهوری اسلامی ایران این توانایی را دارد که در صورت لزوم برای حفظ جان این گروگان‌ها به خاک این کشور‌ها وارد شود.

به گزارش ایسنا؛ در تاریخ 20 بهمن گروهک تروریستی موسوم به "جیش‌العدل" با انتشار تصاویری در صفحه توئیتر خود مسئولیت ربایش پنج مرزبان‌ ایرانی را بر عهده گرفت. این پنج مرزبان ایرانی جمعه 18 بهمن 1392 در منطقه مرزی "جکیگور" استان سیستان و بلوچستان ربوده شدند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >تلاش مجلس برای نجات سربازان ایرانی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com