خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 22:17  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   36

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۵۴۳۶
زمان دریافت خبر:  شنبه ۲۶ مرداد ۹۲ ۰۵:۰۹
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۱۲۲۸
وحشي‌ترين شرور مسلح تهران زانو زد/محسن رنگي پس از 9 سال فرار دستگير شد+عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

وحشي‌ترين شرور مسلح تهران زانو زد/محسن رنگي پس از 9 سال فرار دستگير شد+عکس

روز گذشته يک قاتل فراري در يک تعقيب و گريز پليسي و در يک درگيري تن به تن با رئيس کلانتري دستگير شد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

خانم اسراء المدلل نخستین سخنگوی زن حماس است.

  • به نوشته همشهری این جوان 23ساله می‌گوید که به‌عنوان سخنگوی حماس، نخستین ماموریتش تشریح جنبه‌های انسانی بحرانی است که در‌ غزه جریان دارد. وی که بخشی از تحصیلات پیش از دانشگاه را در انگلستان گذرانده، اکنون در غزه ساکن است. با اسراء‌المدلل که می‌گوید با همه رسانه‌ها به غیراز رسانه‌های صهیونیستی مصاحبه می‌کند، تلفنی گفت‌‌وگو کرده‌ایم.

    روابط دولت حماس در نوار غزه و حکومت خودگردان فلسطین را چگونه توصیف می‌کنید؟ به‌ویژه اینکه هنیه اخیرا عباس را به تشکیل دولت وفاق ملی فراخواند.

اسماعیل هنیه نخست‌وزیر دولت فلسطین در نوار غزه، در تماس تلفنی مستقیمی، عباس را به تشکیل دولت وحدت ملی در نوار غزه فراخواند، به‌گونه‌ای سهل‌تر از فراخوان‌های سابق. این امر نشان از آمادگی کامل دولت در نوار غزه برای همگرایی و آشتی ملی دارد؛ زیرا نوار غزه توان تحمل این همه رنج و بحران را ندارد. مردم امروز به‌طور بسیار زیادی از بحران‌های انسانی متوالی تحت فشار بسیار سنگینی هستند.

محاصره‌ 7 ساله اسرائیل، اکنون به‌صورت تدریجی و آرام تمام نشانه‌های زندگی و حیات را در نوار غزه از بین می‌برد. از این رو، مسئولیت هرگونه کارشکنی در روند آشتی ملی فلسطینیان را متوجه رژیم صهیونیستی می‌کنیم.

    واکنش حکومت خودگردان به تماس مستقیم اسماعیل هنیه چه بود؟

تا این لحظه هیچ واکنش و پاسخ آشکاری از جانب حکومت خودگردان دریافت نکرده‌ایم. ما درک می‌کنیم که حکومت خودگردان از جانب رژیم صهیونیستی و ایالات متحده تحت فشار است؛ امیدواریم به این فشارها چندان اهمیت داده نشود و ملت فلسطین و ارزش‌ها و اصول فلسطینی مدنظر قرار گیرد.

    هنیه اخیرا در سخنانی تأکید کرد که ما نمی‌توانیم از حامیان فلسطین ازجمله ایران و س');" onmouseout="tooltip.hide();" >شهروندان غزه به انتظار مرگ نشسته‌اند

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com