خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:20  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   25

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۵۵۶۰۱
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۱۲ آبان ۹۲ ۲۳:۳۳
منبع خبر:  امید
دسته خبری:  اقتصادی
بازدید:  ۶۳
روایت پژمان جمشیدی از نظرات مردم در فیس بوک


خبر نگار فارسی >> خبر >> اقتصادی

روایت پژمان جمشیدی از نظرات مردم در فیس بوک

پژمان جمشیدی از نظرات مثبت مردم درباره سریال در صفحه اجتماعی خود در چهره کتاب (فیس بوک) سخن گفت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر دقایقی پیش با پیام رییس جمهور آغاز شد.

به گزارش «تابناک» سال سینمای ایران با برگزاری مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر از دقایقی پیش در تالار وحدت آغاز شد.

مهمترین نکته مطرح شده در پیام رئیس جمهور طرح "جایزه ملی رئیس‌جمهوری" برای اهالی فرهنگ از جمله سینماگران بود که طبق گفته وزیر ارشاد در سال 92 فقط به سینماگران اهدا خواهد شد اما در سال آینده به اهالی تئاتر و دیگر اقشار فرهنگی نیز تعلق خواهد گرفت. علت این موضوع نیز بر عدم هماهنگی های لازم و اهدای این جایزه به همه ی اهالی فرهنگ در سال 92 اعلام شد.

علی جنتی در این مراسم متن رئیس جمهور به جشنواره فیلم فجر را خواند که دربخش‌هایی از آن اینگونه آمده است.

- امیدوارم این آغاز؛ شروعی برای رشد و ارتقای سینمای ایران و آغاز فصل نوینی در سینمای ایران با همدلی بین همه سینماگران، دولتمردان و فرهیختگان باشد.

- جشنواره فیلم فجر بزرگترین گردهمایی سینماگران و محبوب ترین جشن سینمایی در کشور ماست. اکنون 32 دوره آنرا گرامی میداریم و امیدواریم طلیع دار سالی برای سینمای پررونق باشد.

- آنچه از برگزاری این آئین پرشکوه مهمتر است حضور نمایشی پرشتاب به سوی سالن‌های پر از مخاطب است. جشنواره فجر می‌تواند آغازگر جشنی باشد که در سال‌های سینمای کشور انجام می‌شود. تمشاگری که باور کرده سینماگر هموطن همدل و همدردش توانایی تصویر دغدغه‌های او را بر پرده دارد.

- بازگرداندن تماشاگر قهرکرده از سینما ضروری‌ترین مسئولیت امروز هنرمند و مدیران سینما است چون سینما بدون تماشاگر معنا ندارد. جشن زمانی با معناست که مردم از سینمای بومی خود افتخار کرده و به آن د');" onmouseout="tooltip.hide();" >آغاز سال سینمای ایران با بزرگداشت هاشمی، روستا و میرشکاری

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com