خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:29  به وقت تهران  مصادف با : 25, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۵۷۱۷۵
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۱۹ آبان ۹۲ ۱۱:۲۸
منبع خبر:  عماریون
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۱
نگاهی کوتاه به خروج نهضت آزادی از نظام


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

نگاهی کوتاه به خروج نهضت آزادی از نظام

نهضت به اصطلاح آزادى و افراد آن چون موجب گمراهى بسيارى از كسانى كه بى‏اطلاع از مقاصد شوم آنان هستند مى‏گردند، بايد با آنها برخورد قاطعانه شود، و نبايد رسميت داشته باشند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

با حضور مدیرکل سازمان ثبت احوال استان تهران و معاونت اجتماعی و سیاسی استانداری تهران، صدور کارت هوشمند برای اولین بار در شهرستان بهارستان کلید خورد.

به گزارش خبرنگار مهر، با حضور معاون اجتماعی و سیاسی استانداری تهران و نیز فرماندار بهارستان و دیگر مسئولین، مراسم رونمایی از اولین کارت هوشمند ملی در محل اداره ثبت احوال شهرستان آغاز شد.

مدیرکل ثبت احوال استان تهران ضمن تشریح مزایای استفاده از کارت هوشمند ملی، این کارت را سرآغاز ورود به دولت الکترونیک اعلام کرد.

سید احمد قشمی درباره مزایای کارت ملی هوشمند اعلام کرد: کارت ملی هوشمند می‌تواند چند منظوره باشد و به عنوان کارت سلامت، کیف پول و کارت شناسایی نیز استفاده شود.

وی گفت: در این کارت اثر انگشت، امضای دیجیتالی و عکس صاحب کارت ثبت شده است.

 در این مراسم  چاوشی معاون استاندار تهران، ضمن بازدید از مراحل اخذ درخواست و صدور کارت هوشمند اعلام کرد که این کارت مانع از هرگونه جعل و جلوگیری از سوء استفاده احتمالی می شود.

زمان، معاون فن آوری اطلاعات ثبت احوال استان تهران نیز در این مراسم، ضمن اعلام اینکه اعتبار کارتهای فعلی تا پایان سال 1394 است، اعلام کرد: کارت ملی هوشمند برای استفاده در فضای مجازی و در مرحله اول برای کارت اولی ها و مفقودی ها صادر میشود.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >صدور کارت‌ ملی هوشمند کلید خورد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com