خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:33  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   29

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۶۲۱۴۹
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۱۰ آذر ۹۲ ۰۲:۵۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۲
خاطره بگویید "انیشتین" شوید


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

خاطره بگویید "انیشتین" شوید

خوردن گردو، مویز و ورزش کردن تنها راه های باهوش شدن نیستند برای موفقیت در یک آزمون مهم هرچند روز یک بار یک خاطره شیرین را برای دیگران تعریف کنید.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

سردار رمضان شریف گفت: رزمایش های سپاه طبق برنامه های یگانی به پیش رفته و در طول سال انجام پذیرفته و می پذیرد.

به گزارش ایسنا سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اینکه رزمایش های تخصصی و یگانی از برنامه های ثابت سالانه سپاه است اظهار داشت: رزمایش های سپاه در چار چوب برنامه های ابلاغی سالانه و با جدول زمانبندی مشخص معمولا به دو صورت تخصصی و نیز مشترک نیرویی در طول سال 92 انجام پذیرفته و تا پایان سال نیز تکمیل و به اتمام می‌رسد.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس سیاستها و تدابیر مورد نظر، تعداد اندکی از رزمایش‌های سپاه، بنا به ضرورت و با پیوست‌های رسانه‌ای پیش بینی شده با پوشش خبری همراه است که غالبا این گونه رزمایش ها شامل برنامه‌های مشترک بین نیروهای سه گانه دریایی، زمینی و هوا فضای سپاه و نیز بسیج می‌گردد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برگزاری رزمایش از جمله برنامه‌های سپاه و بسیج برای حفظ و ارتقای آمادگی‌های همه جانبه دفاعی است، تصریح کرد: برگزاری رزمایش از گزینه ‌های مسلم و ثابت سالانه سپاه در عرصه آمادگی های یگانی بوده و رسانه ای شدن آن در چارچوب سیاستهای دفاعی کشور و با هماهنگی و اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح انجام می‌پذیرد.

سردار شریف در پایان با رد برخی گمانه زنی‌های رسانه ای تاکید کرد: در آینده نزدیک اخبار افتخار آمیزی از رزمایش‌های سپاه به آگاهی ملت شریف ایران و افکار عمومی جهانیان خواهد رسید.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >رزمایش‌های سپاه طبق برنامه انجام می‌شود

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com