خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:07  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   45

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۶۷۱۶۱
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۱۱ دی ۹۲ ۱۵:۰۶
منبع خبر:  پیام
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۶
جدول قیمت سکه و ارز روز دوشنبه منتشر شد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

جدول قیمت سکه و ارز روز دوشنبه منتشر شدمشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز خرسندی از ایجاد ثبات نسبی در افغانستان، ابراز امیدواری کرد که دو ملت ایران و افغانستان بر اساس سوابق مشترک، فرهنگ، تمدن و زبان، فاصله‌ها را بردارند و مسئولان باید برای هموار کردن این مسیر تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر تحصیلات عالی افغانستان، با برشمردن خوبی‌ها و بدی‌های حضور اشغالگران در افغانستان، گفت: اشغالگران باید روزی بروند و کشور افغانستان را به مردم آنجا بسپارند که هم با مسایل کشور خود آشنا هستند و هم دلسوزی آنها واقعی است.

وی دودستگی و اختلافات داخلی را برای امروز و فردای افغانستان بسیار زیانبار خواند و با اشاره به موقعیت جغرافیایی افغانستان، افزود: امنیت و وحدت داخلی، از نیازهای ضروری آن کشور است و قبایل و قومیت‌ها باید بپذیرند که افغانستان برای همه آنهاست.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، سخت‌کوشی و قناعت را ویژگی مردم افغانستان خواند و اظهار کرد: پس از مشکلات عدیده‌ای که در طول تاریخ تحمل کرده‌اند، حقشان است که آینده خوبی داشته باشند.

هاشمی رفسنجانی اضافه کرد: افغانستان، مسیر پیشرفت را برای آینده انتخاب کرد تا پس از هزینه‌های زیاد در آن شرایط بد و نامناسب، به روزهای خوب برسد.

وی با اشاره به شکل گرفتن ساختار در اداره کشور، گفت: از اول، انقلاب اسلامی افغانستان در سیاست خارجی ما اولویت داشت و در مقاطع مختلف موانع جدی بود که به تدریج از بین می‌رود.

رئیس مجمع تشخیص مصلح');" onmouseout="tooltip.hide();" >هاشمی: امنیت، نیاز ضروری افغانستان است

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com