خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 10:43  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   51

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۷۲۹۹۱
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۶ دی ۹۲ ۱۸:۴۰
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۵
توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره پرونده‌های بابک زنجانی، احمدی‌نژاد و علی مطهری


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره پرونده‌های بابک زنجانی، احمدی‌نژاد و علی مطهری

سخنگوی دستگاه قضاییه ادامه داد:‌ اگر فردی جرمی مرتکب شد و مورد تعقیب قرار گرفت باید منتظر بمانیم تا رسیدگی به آن پایان یابد و ببینیم آیا وی مجرم است یا خیر؟ اگر بخواهیم از همان ابتدا فضای جامعه را با اخبار پر کنیم کشور ضرر می‌کند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نماینده مردم تبریز در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: برخی از اعضای مجلس خبرگان رهبری به دولت پیشنهاد کردند که سبدکالا و یارانه‌ نقدی از طریق کمیته امداد به نیازمندان داده شود اما هنوز در این خصوص مصوبه‌ای صورت نگرفته است.

به گزارش فارس، آیت‌الله مجتهد شبستری نماینده مردم تبریز در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز (چهارشنبه) در حاشیه اختتامیه پانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص ارزیابی دستاوردهای پانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری اظهار داشت: این اجلاس مثل سایر اجلاس‌های گذشته بسیار خوب و پربار بود.

وی همچنین در مورد توضیحات آقایان عراقچی و طیب‌نیا به اعضای مجلس خبرگان تصریح کرد: وزیر اقتصادو معاون وزیر امور خارجه توضیحات خوبی دادند و آقای عراقچی راجع به مذاکرات هسته‌ای و ژنو صحبت‌هایی را ارائه داد و به سؤالات اعضا پاسخ گفت.

آیت‌الله مجتهد شبستری به گزارش وزیر اقتصاد و اعضای مجلس خبرگان رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: آقای طیب‌نیا در مسائل اقتصاد به ویژه اقتصاد مقاومتی و مسائل مربوط به یارانه‌ها صحبت کرد و به سؤالات اعضای خبرگان رهبری در این مورد پاسخ دادند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به این پرسش که اعضای مجلس خبرگان رهبری چه راه‌کارهایی برای اقتصاد مقاومتی ارائه دادند گفت: اعضای مجلس خبرگان رهبری ضمن سخنرانی‌های قبل از دستور اشاراتی را مطرح کردند که به عنوان مثال برخی آقایان پیشنهاد کردند که از طریق کمیته امداد سبد کالا و یارانه‌ها به مردم داده شود اما اینکه به شکل مدون و حساب‌شده این راهکارها مصوب شود نبوده است.

وی افزود: در فرصتی دیگر شاید در کمیسیون‌های مربوطه در مورد سبد کالا و یارانه‌ها از طریق کمیته امداد صحبت شد و چنانچه مصوبه‌ای صورت گرفت اعلام خواهیم کرد.

آیت‌الله مجتهد شبستری در مورد بررسی عملک');" onmouseout="tooltip.hide();" >پیشنهاد اقتصادی نماینده خبرگان به دولت

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com