خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:24  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   32

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۷۳۱۷
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۶ شهريور ۹۲ ۰۲:۰۶
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۱۲۵
آنلاین سه بعدی موتورسواری کنید


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

آنلاین سه بعدی موتورسواری کنید

مسابقه موتور سواری به صورت سه بعدی و با کیفیت خوب.این بازی با نشانگرهای کیبورد انجام می شود.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید به اینکه مقاومت درس خود را برای پاسخگویی به هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی بلد است، گفت که تعجب می کنیم این رژیم باردیگر بازی با آتش را شروع کرده است.

به گزارش ایرنا، « علاء الدین بروجردی» شامگاه چهارشنبه در کنفرانسی خبری در دمشق پایتخت سوریه ، در پاسخ به سئوالی درباره تحرکات جدید رژیم صهیونیستی ازجمله حمله هوایی آن به پایگاه حزب الله لبنان، خاطرنشان کرد که حزب الله حق خود را برای پاسخ به این حمله محفوظ اعلام کرده است.

بروجردی خاطرنشان کرد که رژیم صهیونیستی باید از تجارب جنگ های 33 ، 22 و8 روزه درس گرفته باشد و بداند که در صورت هرگونه ماجراجویی جدید تنها به رقم شکست های آن اضافه خواهد شد.


** آمریکا نمی تواند رای و نظر خود را به ملت سوریه تحمیل کند

وی همچنین با بیان اینکه تحولات در سوریه به نفع دولت و ملت این کشور دیر یا زود پایان خواهد یافت، تاکید کرد که آمریکا نمی تواند رای و نظر دیکتاتورمابانه خود را بر ملت سوریه تحمیل کند.

بروجردی گفت که با مقامات ارشد سوریه در باره تحولات این کشور ، روابط تهران و دمشق از جمله پارلمان های دو کشور و بویژه کنفرانس ژنو 2 مذاکره کرده است.

وی با بیان اینکه « دولت و ملت سوریه حتی نسبت به گذشته در وضعیت بهتری قرار دارند»، تاکید کرد که ما از ملت سوریه برای تعیین سرنوشت خود از طریق انتخابات و صندوی رای حمایت می کنیم.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارداشت: « اخضر ابراهیمی» فرستاده سازمان ملل متحد در امور سوریه، در اجلاس ژنو 2 بی طرفی را رعایت نکرده و کاملا از یک طرف حمایت کرده است .

وی اظهارداشت: اخضر ابراهیمی ناراحتی خود را از اینکه یک شخصیت حقوقدان ، قوی و خبره ریاست هیات دولت سوریه را برعهده داشته ابراز کرده و حتی خواستار تغ');" onmouseout="tooltip.hide();" >بروجردی: مقاومت درس خود را بلد است

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com