خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:25  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   44

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۷۴۱۱۰
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۱۷ دی ۹۲ ۱۴:۱۸
منبع خبر:  ساختمان
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۱
روایت تاجرنیا از تشابه خاتمی، هاشمی و روحانی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

روایت تاجرنیا از تشابه خاتمی، هاشمی و روحانی

«اعتماد» گفت‌وگوی با علی تاجرنیا فعال سیاسی اصلاح طلب درباره انتخابات آینده مجلس انجام داده است.

*جریان اصلاح‌طلبی در شرایط یکسانی با جریان اصولگرایی رقابت نمی‌کند. در شرایط فعلی حداکثر تلاش اصولگرایان بر این خواهد بود که به لیست واحدی برای انتخابات مجلس دهم برسند و دیگر دغدغه‌یی ندارند چراکه آنها دارای فضای تبلیغاتی مناسب، تریبون‌های مختلف، صدا و سیما و سایر امکانات وسیع هستند اما اصلاح‌طلبان نه تنها این امکانات را ندارند بلکه مشکلات زیادی هم برای حضور در عرصه سیاسی کشور دارند.

*اکثر رد صلاحیت‌های شورای نگهبان از درون جبهه اصلاحات است و به همین علت اصلاح‌طلبان نمی‌توانند فردی را که الزاما بیشترین اقبال عمومی را دارد کاندیدای خودشان کنند چراکه برای عبور از فیلتر شورای نگهبان دچار مشکل می‌شوند. به همین علت اصلاح‌طلبان به جای آنکه با چهره‌های رده اول و محبوب خود که رای بالایی هم از مردم می‌گیرند به صحنه انتخابات بیایند مجبور می‌شوند که افرادی را کاندیدا کنند که بتواند از فیلتر شورای نگهبان بگذرد. فردی که شاید آن میزان اقبال عمومی را هم نتواند دیگر کسب کند.

* بدون شک موتور محرکه انتخابات مجلس بعدی اصلاح‌طلبان خواهند بود.

* واقعیت امر این است که در مقابل جریان اصولگرایی تنها یک جریان وجود دارد و آن هم اصلاح‌طلبان هستند. قاطبه حامیان دولت و آقای هاشمی‌رفسنجانی جدای از اصلاح‌طلبان نیستند.

*بین آقایان خاتمی، هاشمی و روحانی در پیمودن مسیر آینده اختلافی وجود ندارد و تشکل‌های سیاسی هم که در عرصه انتخابات حضور دارند با توجه به این شخصیت‌ها تقسیم‌بندی نشده‌اند.

*دولت نباید از نقش خود غافل شود و تاکیدات لازم را فراهم کند تا اصلاح‌طلبان بتوانند با حداکثر نیروها و توان خود در انتخابات مجلس دهم حضور پیدا کرده، به اجماع رسیده و پیروز شوند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفیطرح مشکل :

 
شهرداری محترم منطقه دوازده
 سلام علیکم
باستحضار می رساند سطل زباله ای که در میدان خراسان خیابان شهید کاظمی ، جنب برادران اعلا ، مقابل پلاک بیست و نه  نصب گردیده ضمن سد معبرو تجاوز به پیاده رو ، موجب نابودی قسمتی از باغچه ونهال درخت گردیده ، این سطل زباله که بصورت شیب دار نصب شده گاهی واژگون نیز می گردد و به داخل خیابان می رود و موجب بروز خطر می باشد .  علیهذا مقتضی است نسبت به تغییر محل آن اقدام فرمایید . با تشکر
 
              

پاسخ:

با سلام
احتراماً عطف به نامه شماره 935/ت مورخ 10/11/92 مربوط به پیام مردمی با عوان وجود سطل زباله ای در میدان خراسان خ شهید کاظمی جنب براداران اعلاء ضمن تقدیر از شهروند محترم به اطلاع می رساند:
طبق اعلام شهرداری ناحیه 5 این منطقه، استقرار مخازن، شستشو و نظافت کلیه مخازن در دستور کار روزانه بوده و کنترل صورت می گیرد. در ضمن با توجه به اینکه شهروندان نسبت به نصب مخازن در مقابل منازل خود رضایت ندارند و از جهتی جلوگیری از تولید و تکثیر جانوران موذی و آلودگی محیطی این محل ها مناسب و کارشناسی بوده و نیاز به نصب مخزن در این محل ها می باشد.


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com