خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 21:08  به وقت تهران  مصادف با : 22, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   53

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۸۹۵۴
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۷ شهريور ۹۲ ۱۵:۳۹
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۹
اولاند تاکيد کرد: بايد بر لزوم راه حل سياسي در سوريه تمرکز کرد/الجربا:استفاده سلاح شيميايي در سوريه را محكوم مي كنيم


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

اولاند تاکيد کرد: بايد بر لزوم راه حل سياسي در سوريه تمرکز کرد/الجربا:استفاده سلاح شيميايي در سوريه را محكوم مي كنيم

فرانسوا اولاند رئيس جمهور فرانسه از اقدام اين كشور براي توقف خشونت ها در سوريه در صورت آمادگي ائتلاف ملي مخالفان سوري خبر داد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

روز گذشته، وزیر فرهنگ و ارشاد، از رویدادی بی‌سابقه سخن به میان آورد که با استقبال وسیعی از سوی افکار عمومی و به ویژه اهالی قلم روبه‌رو شد؛ اما آیا این وعده‌ها تحقق خواهد یافت و در صورت وجود اراده جدی برای تحقق این وعده‌ها، چه موانعی بر سر راه برنامه‌های مطرح‌ وجود دارد؟

به گزارش «تابناک»، روز گذشته، علی جنتی ‌بیش از آنچه تصور می‌شد، برای وزارت فرهنگ و ارشاد سخن گفت. او دیروز از جلسه شش وزیر دولت که عضو کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ هستند، در راستای رفع فیلتر فیس‌بوک و درخواست رفع فیلتر این شبکه سخن به میان آورد و این فیلترینگ را با ممنوعیت ویدئو و فکس در سال‌های پیشین مقایسه کرد و از لغو قطعی فیلتر فیس‌بوک گفت. او همچنین مطالبی درباره‌ راه‌اندازی بیست تا سی سالن جدید سینما، هدف‌گیری بازار کتاب افغانستان و موارد دیگری نیز یادآور شد که همه سخنانی تازه بود.

با این حال، آنچه بیش از همه توجه افکارعمومی را جلب کرد و حتی گفته‌هایش درباره مسائل سازمان میراث فرهنگ و گردشگری در سال‌های پیشین را نیز تحت الشعاع قرار داد، سخنانش درباره نشستش با وزیر اطلاعات بود. وزیر فرهنگ و ارشاد از تفاهمی');" onmouseout="tooltip.hide();" >نخستین مجوز کتاب ممنوع‌القلم‌ها، آخرین مجوز نباشد!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com