خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:33  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   50

در حال بررسی :   13

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۹۱۰۰۳
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۶ بهمن ۹۲ ۱۳:۲۳
منبع خبر:  ساختمان
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۷۲
تعرفه‌های پزشکان افزایش می‌یاید


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

تعرفه‌های پزشکان افزایش می‌یاید

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: تعرفه‌های پزشکان در سال آینده از ۴۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش فارس محمد‌علی همتی در نشست خبری که صبح امروز در سازمان تامین اجتماعی برگزار شد اظهار داشت: شایسته سالاری، پاسخگویی و پاک‌دستی به عنوان استراتژیک و برنامه‌های این سازمان مطرح است.

وی با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی 38 میلیون و 103 هزار نفر بیمه شده دارد اظهار داشت: این سازمان دومین تولیدکننده درمان در کشور است و 12 در صد از درمان را تولید می‌کند و نقش مهمی در نظام سلامت کشور دارد.

همتی با بیان اینکه در حال حاضر نظام سلامت کشور بیمار است و نیازمند کالبدشکافی گفت: تامین اجتماعی 70 بیمارستان، 7 دی‌کلینیک و 274 مرکز سر‌پایی و پلی‌کلینیک تخصصی دارد. در تامین اجتماعی 8800 تخت فعال در بیمارستان‌ها واقع شده و مجموعا 41 هزار نفر پرسنل بخش درمانی تامین اجتماعی هستند.

وی درباره عملکرد 6 ماه سال 92 تامین اجتماعی خاطر نشان کرد در این مدت 23 میلیون ویزیت سرپایی پزشکان که بالغ بر 400 هزار نفر است، 250 هزار، عمل جراحی و 107 هزار سزارین و زایمان طبیعی داشته است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: ضریب اشغال تخت‌های بیمارستا‌های تامین اجتماعی 73 درصد بوده و مرگ‌ومیر در بیشتری بیمارستان‌ها 8 مورد در 1000 نفر بوده است.

همتی خبر داد : خوشبختانه رئیس جمهور و هیئت دولت دیدگاه ویژه‌ای به سلامت مردم دارد و در این راستا بخشی از منابع هدفمندی یارانه‌ها برای گسترش خدمات درمانی و نظام جامعه سلامت در کشور ایجاد شده است.

وی ادامه داد: درمان و سلامت مردم از اولویت هفتم و هشتم به اولویت دوم در دولت سوق پیدا کرده است و منابع خوبی به حوزه سلامت کشور واگذار می‌شود.

همتی بیان داشت: در این راستا 12 هزار میلیارد تومان در بخش سلامت کشور هزینه می‌شود و بر اساس جلساتی که داشته‌ایم مقرر شده بخش عمده‌ای از این منابع به سازمان‌های بیمه‌

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com