خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:48  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   33

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۹۶۰۱۳
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۲ بهمن ۹۲ ۰۹:۲۸
منبع خبر:  دکتر حسن سبحانی
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۳
حدیث روز/ حکومت اسلامی در نامه امام علی(ع) به مالک اشتر


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

حدیث روز/ حکومت اسلامی در نامه امام علی(ع) به مالک اشتر

امام علی علیه‌السلام در بخشی از نامه خود به مالک اشتر فرمودند: همان گونه كه خود دوست دارى خداوند نسبت به تو بخشش و گذشت كند، تو نيز نسبت به مردم بخشش و گذشت داشته باش؛ زيرا تو بالادست آنها هستى و فرمانروایی بر تو ، بالا دست تو مى‌‏باشد و خداوند بالا دست كسى است كه تو را به امارت گماشته است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

آفریقای جنوبی با تاکید بر حق جمهوری اسلامی ایران برای استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای، خواهان لغو تحریم ها علیه ایران شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر از پرتوریا، انبستور مولویی معاون دبیرکل آسیا و آفریقای وزارت امور خارجه آفریقای جنوبی در مراسم روز ملی ایران در آفریقای جنوبی به پیشرفت های کشورمان در عرصه فن اوری های نوین و دارو اشاره کرد و گفت: پیشرفت های ایران در حوزه علوم و فن اوری به ویژه در مسایل هسته ای ، بسیار سریع و پر سرعت بوده و جهان نیز به این موضوع اذعان دارد.

وی با تاکید بر ضرورت حذف تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: ایران از کشورهای پیشرفته ای محسوب می شود که توانسته است با اراده خود، به جایگاهی مناسب در جهان دست یابد.

نکوآنا ماشابانه وزیر امور خارجه آفریقای جنوبی هم چندی پیش در مصاحبه با خبرنگاران گفت: همه منطقه و جهان از تحریم های ایران ضرر کرده اند و این حق همه کشورها است که بتوانند برای مصارف صلح آمیز از انرژی هسته ای استفاده کنند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >آفريقاي جنوبي خواهان لغو تحريم هاي ايران شد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com