خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:56  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۰۲۴۳۹
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۹ بهمن ۹۲ ۰۰:۴۰
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۶
کسری بودجه ۸۰۰ میلیارد تومانی صدا و سیما


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

کسری بودجه ۸۰۰ میلیارد تومانی صدا و سیما

یکی از وظایف این وزارتخانه تأمین زیرساخت‌های لازم برای فعالیت‌های سازمان صداوسیما است، اگر هم‌اکنون شهرهای بزرگ دارای فیبر نوری هستند، باید شهرهای کوچک نیز به این تجهیزات مجهز شوند. بنابراین ما مخالف حذف تبصره ۶ هستیم.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


این شکایت به موجب عمل نکردن شرکت IMS به تعهدات خود در خصوص تحویل تانک های چیفتن به ایران، در دادگاه عالی انگلیس مطرح شده است.

به موجب قراردادی که در زمان حکومت پهلوی در ایران و شرکت IMS به امضا رسیده بود تهران سفارش ساخت یک هزار و 750 دستگاه تانک چیفتن به ارزش 650 میلیون پوند را به وزارت دفاع انگلیس داد اما تا زمان وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی در سال 1979 (1357) فقط 185 عدد از این تانک ها به ایران تحویل داده شد و بعد از نقلاب تحویل آنها متوقف گردید.

در سال 2009 میلادی اتاق بین المللی بازرگانی انگلیس و ایران در مورد این پرونده به دادگاه رفته بودند اما نتیجه مشخصی از آن حاصل نشده بود.

به نوشته ایندیپندنت، در سال 2010 میلادی نیز تماس هایی میان ایران و انگلیس برای حل این موضوع انجام شد و حتی دیدارهایی نیز میان نمایندگان دو کشور در استانبول انجام گرفت اما به دلیل آنچه انگلیس آن را کارشکنی تهران خواند، مذاکرات دو طرف برای حل پرونده تانک های چیفتن راه به جایی نبرد.

ایندیپندنت در ادامه می نویسد: شرکت IMS تاکنون صدها میلیون پوند به موجب این قرارداد متضرر شده و در سال 2010 میلادی نیز انتظار می رفت که این شرکت طلب ایران را به حسابی که 390 میلیون پوند از پول های بلوکه شده ایران در آن حساب بود واریز کند اما گزارش مستندی در مورد اینکه آیا این شرکت طلب ایران را به این حساب واریز کرده یا خیر وجود ندارد. البته لازم به ذکر است که به موجب تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران، تهران امکان دسترسی به پول های موجود در این حساب را نداشت.

ب');" onmouseout="tooltip.hide();" >شکایت 400 میلیون دلاری ایران از وزارت دفاع انگلیس

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com