خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:33  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   40

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۰۴۹۳
زمان دریافت خبر:  جمعه ۸ شهريور ۹۲ ۲۰:۰۸
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۷۱
جشنواره امام رضا(ع) در گستره فراملی جریان‌ساز است/ پویایی جشنواره را در دولت یازدهم دنبال می‌کنیم


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

جشنواره امام رضا(ع) در گستره فراملی جریان‌ساز است/ پویایی جشنواره را در دولت یازدهم دنبال می‌کنیم

مهمترین وظیفه مسئولان، سیاستگذاران و دست‌اندرکاران حوزه فرهنگ و هنر فراهم‌سازی امکان و فضای مناسب برای بروز و ظهور ظرفیت‌های بالقوه و به میدان کشاندن تمام توان‌ها و استعدادها در این زمینه است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

با پاسخ عجیب یکی از مسئولان صداوسیما مبنی بر عدم وجود چهره ممنوع التصویر در تلویزیون، این ابهام به وجود آمده که تعریف مسئولان رسانه ملی از ممنوع التصویر شدن مجری چیست و مجریان در چه شرایطی ممنوع التصویر یا ممنوع الفعالیت می‌شوند و دایره این ممنوعیت تا کدام بخش از زندگی ایشان قابل تسری بخشی است؟!

به گزارش «تابناک»، «قرار بود همایشی در حوزه صنعت برق در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شود... یک ساعت قبل از شروع مراسم، حراست صداوسیما به من اعلام کرد که ممنوع‌الکار هستم و جلو ورود من را به سازمان گرفتند... از ابتدا قرار بود، سالن همایش‌های صداوسیما مستقل عمل کند و اصلا جزییات همایش صنعت برق در ارتباط با سازمان صداوسیما نبود و سازمان تنها، سالن همایش‌های خود را به برگزارکنندگان اجاره داده بود. جلو اجرای من را به بهانه ممنوع‌الورودبودن به سازمان گرفتند. حتی حراست صداوسیما یک‌نفر را از قبل برای اجرای برنامه ذخیره نگه داشته بود...

...محرم سال گذشته در تئاتری در تالار وحدت بازی می‌کردم. وقتی قرار شد تیزرهای تبلیغاتی این کار از تلویزیون پخش شود، تصویر من را از تیزر حذف کردند. یک تیزر تبلیغاتی دیگر نیز در حوزه صنعتی با صدای من تهیه شده بود که به‌دلیل وجود صدای من سازمان صداوسیما این تیزر را پخش نکرد» این عبارات ورای ممنوع التصویر کردن یک شخص در ت');" onmouseout="tooltip.hide();" >چهره ممنوع التصویر، چهره مرده است؟!
رئیس سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح آتیه ویژه فرزندان بی‌سرپرست از اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش فارس، صبح امروز حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور به همراه علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، سیدحسین هاشمی استاندار تهران و همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور از دو مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در جنوب تهران (مجتمع نگهداری شبیر- مجتمع شهدای انقلاب) بازدید کرد.

در حاشیه بازدید رئیس‌جمهور از دو مجتمع نگهداری کودکان بی‌سرپرست همایون هاشمی با اشاره به حضور رئیس‌جمهور در مراکز سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: سال گذشته رئیس‌جمهور در سه مرکز نگهداری معلولان، کودکان و سالمندان حضور پیدا کردند که این نشان از توجه رئیس‌جمهور به سازمان بهزیستی و جامع هدف آن است.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی کشور با تمام وجود سعی و تلاش خواهد کرد تا به مددجویان، معلولان و سالمندان خدمت کند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به حضور رئیس‌جمهور در نخستین روز از سال 93 در دو مجتمع نگهداری کودکان بی‌سرپرست اظهار داشت: این مراسم در فضایی کاملا صمیمی و معنوی برگزار شد که در ادامه حجت‌الاسلام روحانی هدایایی را به کودکان بی‌سرپرست اهدا کرد.

هاشمی با بیان اینکه در حال حاضر یکی از مشکلات فرزندان تحت پوشش بهزیستی و به ویژه پسران بعد از ترخیص است گفت: در این راستا سازمان بهزیستی مبلغ 9 میلیون تومان را به عنوان کمک بلاعوض در اختیار این گروه از جامعه قرار می‌دهد.

وی افزود: امیدواریم با اجرای طرح آتیه ویژه فرزندان بی‌سرپرست که از اردیبهشت ماه سال 93 به صورت سراسری در کشور اجرا خواهد شد بخش قابل توجهی از مشکلات این گروه از جامعه برطرف شود.');" onmouseout="tooltip.hide();" >اجرای طرح آتیه ویژه فرزندان بی‌سرپرست

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com