خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:48  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   31

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۰۷۵۳۳
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۲۷ بهمن ۹۲ ۰۸:۴۴
منبع خبر:  کازرون نما
دسته خبری:  هنری
بازدید:  ۶۶
عکسهای کمیاب از علی پروین و دخترش در 38 سال پیش و الان !


خبر نگار فارسی >> خبر >> هنری

عکسهای کمیاب از علی پروین و دخترش در 38 سال پیش و الان !

تصویر زیر مربوط به علی پروین و دختربزرگش در بهمن ماه 1354 در بیمارستان هشترودیان در فیشرآباد (خیابان سپهبد قرنی کنونی) است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رئیس جمهوری لبنان در سخنانی در بیست و پنجمین نشست سران کشورهای عربی در کویت با اشاره به تلاش خود برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد لبنان دیگر نمی تواند آوارگان سوری جدیدی را در خود جای دهد.

به گزارش تسنیم به نقل از النشره، میشل سلیمان اظهار داشت لبنان برای دور نگه داشتن خود از پیامدهای منفی نزاع و درگیری در سوریه تلاش کرده است و بر این اساس ما بر غلبه منطق گفت و گو و تشویق تلاشها برای حل سیاسی بحران و توقف فاجعه بزرگ و آزادی ربوده شدگان تاکید کرده ایم.

وی بر ضرورت افزایش حمایت مالی از آژانس آنروا به گونه ای که بتواند به آوارگان فلسطینی تا زمان بازگشت به سرزمینشان کمک کند، و حمایت مالی برای بازسازی اردوگاه آوارگان فلسطینی نهرالبارد تاکید کرد.

سلیمان به پیامدهای منفی بحران سوریه اشاره کرد و گفت مشکل روزافزون آوارگان سوری به تهدیدی برای لبنان تبدیل شده و لبنان دیگر قادر به پذیرش آوارگان بیشتری نیست.

رئیس جمهوری لبنان در ادامه اظهار داشت ما متعهد هستیم تا برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بر اساس قانون اساسی تلاش کنیم.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >لبنان دیگر قادر به پذیرش آوارگان سوری نیست

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com