خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:11  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   43

در حال بررسی :   20

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۱۱۵۵
زمان دریافت خبر:  شنبه ۹ شهريور ۹۲ ۰۹:۴۸
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۵
آمریکا مقابل شیر بچه های ایران زانو زد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

آمریکا مقابل شیر بچه های ایران زانو زد

تیم ملی سپک تاکرای کشورمان پنجشنبه در نخستین دیدار خود در چارچوب لیگ جهانی موفق شد مقابل تیم قدرتمند آمریکا به یک پیروزی الهام بخش برسد و این تیم را مقهور تکنیک و تاکتیک برتر خود کند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نماینده مردم خوزستان گفت: رئیس مجلس در جلسه غیرعلنی به نمایندگان توصیه کرد که با استناد به منابع موثق در موضوعات مختلف اظهار نظر کنند.

سید حسین بهدشتی نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با اشاره به جلسه غیرعلنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه بحث های داخلی مجلس، روند بررسی لوایح و طرح ها و بحث های بین المللی و نیز آخرین اخبار پیرامون موضوعات هسته ای، مذاکرات 1+5، تشنجات سوریه و کنفرانس روسای پارلمان های اسلامی در روزهای اخیر و نیز مذاکرات خصوصی که آقای لاریجانی در حاشیه این اجلاس داشتند صحبت شد.

وی افزود: آقای لاریجانی همیشه در جلسات غیرعلنی ارزیابی های خود را از روند کار مجلس مطرح می کند و نمایندگان هم پیرامون آن اظهار نظر می کنند؛ رئیس مجلس ملاحظاتی را دارد که آن را در این جلسات عنوان می کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: آقای لاریجانی در جریان صحبت های امروز خود در جلسه غیر علنی توصیه کردند نمایندگان سعی کنند بر مبنای اطلاعات دقیق و صحت و سقم اطلاعات در موضوعات مختلف اظهار نظر کنند، متاسفانه برخی مواقع نمایندگان اظهار نظرهایی می کنند که بر اساس شنیده ها است اما برای حفظ شان مجلس نباید این کار را بدون مطالعه دقیق انجام دهند.

نماینده مردم خوزستان خاطرنشان کرد: موضوعات مهم همانند تشنجات سوریه و مذاکرات هسته ای مورد بحث بود که رئیس مجلس توصیه کرد نمایندگان بر مبنای واقعیات و مستندات صحبت کنند، اخبار را رصد کرده تا منبع آن مورد وثوق باشد.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >توصیه لاریجانی به نمایندگان در جلسه غیرعلنی
با افزایش عوامل خطر، بیماری‌های قلبی و عروقی شیوع پیدا کرده است اما با رعایت نکات تغذیه‌ای می توان از بسیاری از این بیماری‌ها جلوگیری کرد.

دکتر پیام فرهبخش متخصص تغذیه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: امروزه با افزایش عوامل خطر، بیماری های قلبی و عروقی  شیوع پیدا کرده‌اند اما با رعایت نکات تغذیه‌ای می توان از این بیماری‌ها تا سنین بالا پیشگیری کرد.

وی افزود: برای "سلامت قلب" باید میزان چربی مصرفی در کل به کمتر از 30 درصد برسد و کالری روزانه کاهش پیدا کند.

وی ادامه داد: اسیدهای چرب اشباع و ترانس را از رژیم غذایی خود حذف کنید و از روغنهایی که مخصوص سرخ کردن است، استفاده نمایید.

وی تصریح کرد: مصرف آنتی اکسیدان‌ها که در میوه ها و سبزیجات فراوان است، بسیار توصیه می‌شود.

دکتر فرهبخش خاطر نشان کرد: در کنار توصیه های ذکر شده کاهش استرس، افزایش فعالیت فیزیکی و اجتناب از قرار گرفتن در معرض هوای آلوده در جلوگیری از بیماری های قلبی مفید است.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >تا سنین بالا قلبی سالم داشته باشید

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com