خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 11:12  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   27

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۱۷۱۲۷
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۲ ۲۳:۴۶
منبع خبر:  ساختمان
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۷۳
غرضی: مردم خوشحالند كه دولت دعوا نمی‌كند


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

غرضی: مردم خوشحالند كه دولت دعوا نمی‌كند

شانس آقای روحانی در این است که پس از دولتی روی کار آمده است که دولت قبل با قوا و نهادهای دیگر سرناسازگاری داشت و هر روز با سران قوا و مسئولان کشور دعوا می‌کرد و مردم از این رویه ناراحت بودند.

یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در دور یازدهم با تاکید بر اینکه دولت تاکنون به وعده‌هایش عمل کرده است، اذعان داشت: خوشبختانه پس از انتخابات بار دیگر آرامش به کشور بازگشته است و مردم خوشحال هستند که دولت با کسی دعوا نمی‌کند.

سید محمد غرضی در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص عملکرد دولت یازدهم پس از ۷ ماه آغاز به کار گفت: شانس آقای روحانی در این است که پس از دولتی روی کار آمده است که دولت قبل با قوا و نهادهای دیگر سرناسازگاری داشت و هر روز با سران قوا و مسئولان کشور دعوا می‌کرد و مردم از این رویه ناراحت بودند.

وی ادامه داد: خوشبختانه پس از انتخابات بار دیگر آرامش به کشور بازگشته است و مردم خوشحال هستند که دولت با کسی دعوا نمی‌کند و دولت قصد همکاری و همراهی با همه مسئولان، قوا و نهادهای کشور را دارد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم در پاسخ به این سوال که عده‌ای از اصولگرایان می‌گویند دولت انتقادناپذیر است، اظهار داشت: من از اینکه عد‌ه‌ای می‌گویند دولت انتقادپذیر است یا انتقادناپذیر است، متعجبم. من نمی‌دانم که معیار آن‌ها برای انتقادپذیر بودن یا انتقادناپذیر دولت چیست؟

غرضی با بیان اینکه من انتقادپذیر بودن دولت را در تحکیم قدرت خویش و جذب گروه‌های مردمی می‌دانم، خاطرنشان کرد: با شعر خواندن، مطالب فلسفی گفتن و معلم‌گونه رفتار کردن چیزی عاید كسی نمی‌شود، بلکه مهم این است که دولت به وعده‌هایش عمل کند و آرامش و اعتماد را به کشور بازگرداند که من معتقدم در این امر موفق بوده است.مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com