خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:36  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   22

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۱۷۲۵۴
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۲ ۱۰:۴۵
منبع خبر:  ساختمان
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۸
حضور روحانی در منزل خانواده شهدا و جانبازان


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

حضور روحانی در منزل خانواده شهدا و جانبازان

رییس‌جمهوری شامگاه چهارشنبه با همسر و مادر شهیدان سجادیان و علیرضا دست باز پدر شهید و جانباز ۷۰ درصد انقلاب اسلامی در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری حجت‌الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی با حضور در منزل شهیدان سجادیان و در دیدار با همسر و مادر این شهدای گرانقدر دفاع مقدس با تجلیل از صبر و مقاومت خانواده های معظم شهدا، آنان را مایه سرافرازی کشور دانست و گفت: اهداء پنج شهید از یک خانواده برای دفاع از کشور افتخاری بزرگ است و اگر ایثارگری و فداکاری های این خانواده ها نبود، امروز هرگز نمی‌توانستیم عزت، استقلال و پیشرفت داشته باشیم.
دکتر روحانی تصریح کرد: این سعادت بزرگی است که نصیب خانواده شهدا شده تا فرزندان عزیز خود را در راه اسلام وکشور فدا کرده اند.

رییس‌جمهوری صبر و استقامت همسران و مادر شهدا را نتیجه درس آموزی از مکتب حضرت زینب کبری(س) برشمرد و افزود: دولت و خدمتگزاران به مردم برای موفقیت در مسیر خدمت نیازمند دعا و حمایت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند.

در این دیدار خانم خانیان همسر شهید سید حمزه سجادیان که چهار فرزند خود را نیز در دوران دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب کرده است، به بیان خاطرات، سجایای اخلاقی و فداکاری‌های همسر و فرزندان شهید خود پرداخت.

ابوالشهیدین سید حمزه سجادیان در سال ۶۵ در منطقه شلمچه، شهید سیدابوالقاسم سجادیان در سال ۶۲ و شهید سیدکریم سجادیان در سال ۶۱ در منطقه فکه و شهیدان سیدکاظم و سیدداوود سجادیان در سال ۶۱ در عملیات بیت‌المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر شد به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

دیدار با علیرضا دست باز جانباز ۷۰ درصد انقلاب اسلامی و پدر شهید محمدحسین دست باز
همچنین دکتر روحانی با حضور در منزل علیرضا دستباز جانباز ۷۰ درصد انقلاب اسلامی و پدر شهید محمدحسین دستباز با وی

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com