خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:44  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۱۸۹۵
زمان دریافت خبر:  شنبه ۹ شهريور ۹۲ ۱۳:۰۱
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۷۴
دمشق آماده پاسخ به هرگونه حمله نظامي است


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

دمشق آماده پاسخ به هرگونه حمله نظامي است

يك منبع امنيتي سوري از آمادگي اين كشور براي مقابله با هرگونه حمله نظامي غرب خبر داد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رژیم اسرائیل همکاری با ایران را جایگزین همکاری با ترکیه می‌کند؟!
از مدتی پیش و همزمان با تشدید مباحث مربوط به خروج آمریکا از منطقه خاورمیانه و تغییر محور راهبردی سیاست جهانی این کشور، بحث‌های متعددی درباره آینده روابط این کشور با متحدین منطقه‌ایش درگرفته؛ اما آنچه مسلم است، حفظ منافع منطقه و جهانی رژیم اسرائیل، همواره ‌یکی از ارکان اساسی راهبرد کلان آمریکا ‌خواهد ماند.

به گزارش «تابناک»، سایت تحلیلی «المانیتور» در مطلبی به بررسی چشم‌انداز روابط آمریکا با ترکیه پرداخته و می‌نویسد، با تداوم بحران‌هایی که آنکارا در آن‌ها درگیر است، دولت آمریکا درصدد برآمده تا گام‌هایی در راستای ‌کاهش نفوذ ترکیه در منطقه بردارد.

در این چهارچوب، هم‌اکنون آمریکا ‌مشغول بررسی گزینه‌هایی است که می‌تواند به عنوان بدیلی برای نقش منطقه‌ای ترکیه مطرح باشد؛ اما المانیتور مدعی است که اساس تغییر جهت سیاست‌های آمریکا، از حوزه‌ای آغاز خواهد شد که تاکنون کمتر مورد توجه بوده: اقدامات و همکاری‌ها در حوزه منابع آبی.

بر پایه مطلب این سایت، از آنجا که تلاش‌های آمریکا برای عادی‌سازی دوباره روابط میان ترکیه و رژیم اسرائیل تاکنون نتوانسته با موفقیت همراه باشد، آمریکا و رژیم اسرائیل هم‌اکنون به فکر استفاده از «کارت ایران» افتاده‌اند.

بر پایه تحلیل آمریکایی‌ها، ایران');" onmouseout="tooltip.hide();" >رژیم اسرائیل همکاری با ایران را جایگزین همکاری با ترکیه می‌کند؟!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com