خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:01  به وقت تهران  مصادف با : 23, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   28

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۲۱۰۱۵
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۲۵ اسفند ۹۲ ۱۳:۳۰
منبع خبر:  پیام
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۷
پرداختی مردم به بیمارستان‌ها در سال 93 به حداقل می‌رسد/ توجه دولت به منابع اعتباری وزارت بهداشت


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

پرداختی مردم به بیمارستان‌ها در سال 93 به حداقل می‌رسد/ توجه دولت به منابع اعتباری وزارت بهداشت

مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دولت در سال 93 برنامه دارد پرداختی مردم به بیمارستان‌ها به حداقل برسد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد اینکه آیا واقعا قصدی برای خصوصی‌سازی پرسپولیس وجود دارد، گفت: قطعا همین است و برای فراهم کردن بستر این کار امیدواریم تا آخر همین امسال گام جدی بر‌داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ امیررضا خادم بعد از جلسه با علی پروین‌، حسین هدایتی و علی دایی در راستای بررسی وضعیت خصوصی‌سازی پرسپولیس گفت: جلسه خوبی بود. این جلسه برای حل مشکلات باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس برگزار شد. محمود گودرزی تصمیم و اهتمام جدی به برداشتن قدمی جدی برای خصوصی شدن دو باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس و استقلال دارد. بر اساس قانون و همانطور که در بودجه سال 93 آمده باید این دو باشگاه خصوصی شوند. در این راستا باید ابتدا بدهی های این دو باشگاه را تعیین تکلیف کنیم و اولین قدم را برداشتیم. با توجه به تغییراتی که در هیأت مدیره پرسپولیس انجام شده باید از نظرات سایر افراد نیز استفاده کنیم.

وی افزود: ابتدا در نظر داریم پرسپولیس و استقلال این فصل را به خوبی تمام کنند و سپس در مرحله بعدی برای فصل آینده اقدامات لازم را انجام دهیم و برای خصوصی‌سازی حرکتی انجام دهیم و در غیر اینصورت راهی برای فروکش کردن این صداها و مشکلاتی که وجود دارد در نظر بگیریم.

معاون پارلمانی وزارت ورزش در مورد اینکه آیا واقعاً تصمیمی برای خصوصی‌سازی این دو باشگاه وجود دارد، تأکید کرد: قطعاً همینطور است ما حتی امید داریم تا آخر سال آینده گام جدی‌ای را در این راه برداریم تا حرف و حدیث‌ها به پایان برسد و در مسیر خصوصی‌سازی حرکت کنیم. البته این حرف و حدیث‌هایی که در مورد خصوصی‌سازی شده و گفت');" onmouseout="tooltip.hide();" >امیدواری خادم به خصوصی‌شدن سرخابی‌ها
نمایش «سقراط »، اگرچه روند کلاسیکی داشته و به دور از سبک‌های مدرن گریم و اجراست، اما باید آن را به چند دلیل ستود. نخست، بیان دیالوگ‌هایی که دلیل «سقراط کشی» را از سوی حاکمان به سخره می‌گیرد. از سوی دیگر، آوردن بخش‌هایی از نمایشنامه «مدآ» و پرداختن کم‌نظیر به شخصیت «تئودوته»، روسپی شهر در دفاع از حقوق زنان و همچنین نشان دادن تضاد معنادار القابی که در دوره‌های مختلف به مردان و زنان برجسته زمانه زده می‌شود و سرانجام سقراط فیلسوف و آزادی‌خواه آتن می‌شود:خرمگس وارسته.

به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی، «سقراط »، با بازی «فرهاد آییش» و « لادن مستوفی »، کاری کلاسیک است که نگاهی به زندگی و افکار سقراط فیلسوف بزرگ یونان دارد. نمایشنامه‌ای که به شکل وارسته‌ای در حاشیه داستان اصلی از حقوق زنان و جهل‌های موجود زمانه سخن می‌گوید.
 
«سقراط کشی»، مفهومی است که نویسنده و کارگردان اثر به خوبی به آن پرداخته است، مفهومی که همواره در دوره‌های مختلف تاریخی بشر با آن رو به رو بوده است. این نمایش، دیالوگ‌های نابی دارد که با بازی خوب فرهاد آییش می‌تواند مخاطبان را به شور آورد و آن‌ها را از خمودگی و یکنواختی نمایش نجات دهد. به طوریکه دیگر برای مخاطب شکی بر جای نمی‌گذارد که طنز و نگاه نقادانه سقراط و استفاده به جای کارگردان از آن، هنوز هم می‌تواند از دل تاریخ بیرون بیاید و  مخاطبان را حیرت زده کند.
 
مخاطبان هم در اجرای دیروز این نمایش در تالار وحدت نشان دادند که هنوز برای دیدن تئاتر خوب مشتاقند. آن‌ها با اینکه درهای سالن‌ها بسته شده بود، همچنان برای دیدن کار با مسئولان اجرای تالار وحدت بحث می‌کردند. به طوریکه صدای اشتیاق آن‌ها برای دیدن کار از پشت درهای بسته هم شنیده می‌شد.

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com