خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:35  به وقت تهران  مصادف با : 25, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   43

در حال بررسی :   13

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۲۳۴۰۶
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۴ فروردين ۹۳ ۰۸:۱۵
منبع خبر:  عماریون
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۳
شیعه شدن یک ایتالیایی در حرم اهل‌بیت


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

شیعه شدن یک ایتالیایی در حرم اهل‌بیت

در این دیدار حضرت آیت الله سید علی اصغر دستغیب با تبریک به این ایتالیائی که مشرف به دین اسلام گردیده است گفت: امیدوارم که شما با باور و ایمان قلبی که دارید به دین اسلام گرویده باشید و نه فقط صرف ازدواج با یک زن مسلمان ایرانی.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

چگونه دریافت ایمیل های ناخواسته را متوقف یا Unsubscribe کنیم؟آیا از اینکه روزانه چندین ایمیل دریافتی را برای خلوت کردن Inbox خود پاک کنید خسته شده اید؟ و آیا Inbox شما نیز مملو از ایمیل هایی است که از سوی وب سایتهایی که زمانی در آنها ثبت نام کرده اید، است؟ به وسیله این ابزار، به راحتی از شر دریافت ایمیل هایی که دیگر به آنها نیاز ندارید خلاص شوید و به اصطلاح آنها را Unsubscribe کنید!

به گزارش «تابناک» بسیاری از ما بنا بر شرایط و نیازهای خود، زمانی اقدام به ثبت نام در برخی از وب سایتها کرده ایم که به شکل منظم یا نا منظم اقدام به ارسال ایمیل هایی به Inbox ما میکنند. حال این ایمیل ها همچنان ارسال میشود بدون آنکه دیگر به آنها نیاز داشته باشیم.

در این شرایط مجبور هستیم هرچند وقت یکبار برای خلوت کردن Inbox خود آنها را پا');" onmouseout="tooltip.hide();" >چگونه دریافت ایمیل های ناخواسته را متوقف یا Unsubscribe کنیم؟


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com