خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:51  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   51

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۲۹۱۷۷
زمان دریافت خبر:  شنبه ۲۳ فروردين ۹۳ ۲۳:۵۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۴
نجات جوان سنگین‌وزن مشهدی از چاه 8 متری فاضلاب + عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

نجات جوان سنگین‌وزن مشهدی از چاه 8 متری فاضلاب + عکس

گروه نجات پس از رسیدن به محل حادثه در خیابان مطهری مشهد، بلافاصله اقدام به نجات فرد حادثه‌دیده کردند که به علت سنگینی بیش از حد جوان به لحاظ وزنی و عرضی، عملیات نجات به سختی انجام شد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

وزیر دادگستری گفت: اقتصاد مقاومتی به این معنی نیست که درِ مملکت را ببندیم و به بیرون کار نداشته باشیم، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی با رویکردی جهادی، انعطاف پذیر، فرصت ساز، مولد، درون زا و برون‌گراست.

به گزارش فارس، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در نشست هفتگی با کارکنان وزارت دادگستری و در ادامه بحث تفسیر قرآن به تشریح سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی پرداخت.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری چند روز پیش سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی را بیان فرمودند گفت: «چند نکته مهم به نظر من در این فرمایش مقام معظم رهبری که خودشان هم تاکید فرمودند وجود دارد. این تکمیلی است بر همان سیاستهای کلی اقتصادی کشور و رشد و توسعه کشور در ادامه اصل 44».

پورمحمدی افزود: مقام معظم رهبری در مقدمه این سیاستهای اقتصادی مقاومتی فرمودند که این ادامه و تکمیل همان سیاستهاست. پس یک نقطه اصلی و اولی این است که سیاستهای اقتصادی ما با این بیان مقام معظم رهبری شفاف تر، کامل تر، دقیق تر و اجرایی تر شد. این یک نقطه محوری و اساسی است. پس یک موضوع موردی، مقطعی و یک برش خاص یا برای زمان خاصی نیست بلکه در همان دور و مدار فعالیتها و رشد اقتصادی و رشد و توسعه کشور و مکمل آن است که نکته بسیار مهمی است.

وی در ادامه به دلایل مطرح شدن بحث اقتصاد مقاومتی پرداخت و تصریح کرد: دشمنان به طور مداوم به ما فشار می آورند و اعمال محدویت می کنند، از طرفی ما بعضا فکر می کنیم که برای');" onmouseout="tooltip.hide();" >اقتصاد مقاومتی به معنای بستن درها نیست

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com