خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:30  به وقت تهران  مصادف با : 25, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   26

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۲۹۷۵۲
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۲۵ فروردين ۹۳ ۰۹:۳۵
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۱
پاسخ سازمان هدفمندی به برخی پرسش‌های یارانه‌ای مردم


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

پاسخ سازمان هدفمندی به برخی پرسش‌های یارانه‌ای مردم

فرد تحت پوشش سازمان بهزیستی کل کشور در صورتی که در مرحله اول ثبت‌نام نقدی تحت سرپرستی ولی قانونی خود در پایگاه اطلاعات اقتصادی خانوار مرکز آمار ایران ثبت‌نام نموده باشد، مانند سایر هموطنان می‌تواند از طریق سرپرست قانونی خود ثبت‌نام مجدد را انجام دهد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه ضمن تشریح چگونگی خروج نیروهای اوکراینی از شبه جزیره کریمه اعلام کرد که پرچم‌های روسیه در تمام ۱۹۳ یگان نظامی مستقر در کریمه به اهتزاز در آمدند.

به گزارش تسنیم به نقل از ریانووستی، والری گراسیموف، رییس ستاد کل ارتش روسیه نحوه خروج نظامیان اوکراین از خاک جمهوری کریمه را توضیح داده و اعلام کرد پرچم های روسیه در تمام 193 یگان نظامی مستقر در کریمه به اهتزاز در آمدند.

گراسیموف گفت: تا روز 26 مارس پرچم های روسیه در تمام 193 یگان و موسسه نظامی نیروهای مسلح اوکراین، مستقر در کریمه بالا برده شده اند. مراسم رسمی بالا بردن پرچم ملی فدراسیون روسیه و اجرای سرود روسیه با حضور پرسنل در شهرک های نظامی برگزار گردید.

به گفته رییس ستاد کل ارتش روسیه تمام نظامیانی که برای ادامه خدمت در نیروهای مسلح اوکراین و تحویل سلاح های خود ابراز تمایل کرده اند، خارج از محل استقرار یگان های نظامی قرار داشته و برای خروج سازمان یافته از اوکراین به همراه اشیای شخصی خود آماده می شوند.

گراسیموف خاطرنشان کرد طبق توافق وزارتخانه‌های دفاع روسیه و اوکراین، نظامیان اوکراینی و اعضای خانواده آنها با قطارهای راه آهن از شبه جزیره کریمه خارج خواهند شد.

یادآور می شود همه پرسی در خصوص موقعیت حقوقی جمهوری کریمه و شهر سواستوپول روز یکشنبه 16 مارس برگزار شد و در جریان آن بیش از 96 درصد از شرکت کنندگان در آن به جدایی از اوکراین و پیوستن این شبه جزیره و شهر به فدراسیون روسیه رای دادند. روز 18 ماه مارس پیمان پیوستن کریمه و شهر سواستوپل به ترکیب فدراسیون روسیه در کاخ کرملین مسکو به امضا رسید.

"ولادیمیر پوتین" ری');" onmouseout="tooltip.hide();" >برافراشتن پرچم روسیه در پایگاه‌های کریمه
معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست از نامه معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به وزیر نیرو برای توقف ساخت سد «دالَکی» که موجب خشک شدن تالاب «حله» شده است، خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر احمدعلی کیخا صبح امروز در غرفه محیط زیست در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست با بیان اینکه دو اتفاق خوب در ماه‌های اخیر رخ داده‌ است، گفت: یکی از این اتفاقات خوب، برگزاری روز جهانی تالاب‌ها بود که برای نخستین بار از طریق ساماندهی سازمان‌های مردم نهاد دیروز برگزار شد و NGO‌ها با همکاری مردم گام مهمی در راستای تنویر افکار عمومی در رابطه با کارکرد تالاب‌ها برداشتند.

وی همچنین برگزاری نمایشگاه تالابی در مجلس شورای اسلامی را یکی دیگر از اتفاقات خوب عنوان کرد و افزود: اطلاعات و عکس‌های بسیار مناسبی در این راستا منتشر شد که نمایندگان نیز با مفهوم تالاب و اتفاقات و تاثیرات آن آشنا شدند.

کیخا با بیان اینکه امیدواریم سال آینده اتحادیه NGO‌های تالابی تشکیل شود، گفت: در صدد آن هستیم که با حمایت سازمان محیط زیست، هر استانی که دارای تالاب است، NGO‌ای نیز در این راستا تشکیل دهد.


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com