خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:35  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   47

در حال بررسی :   19

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۲۹۷۹۵
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۲۵ فروردين ۹۳ ۱۰:۵۴
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۸۷
ایستگاه صلواتی برای ثبت نام یارانه در قم +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

ایستگاه صلواتی برای ثبت نام یارانه در قم +عکس

ایستگاه صلواتی برای ثبت نام یارانه در پایگاه فرهنگی شهید زین الدین قم

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

شمار نظامیان امریکایی که به علت ارتکاب جرم یا انجام اقدامات غیراخلاقی از ارتش این کشور اخراج شده اند در خلال چند سال گذشته افزایش یافته است.

به گزارش واحد مرکزی خبر، بر اساس اطلاعات به دست آمده،‌ شمار نظامیان امریکایی که در خلال سه سال گذشته به علت انجام اقدامات خلاف شئونات اخلاقی از ارتش این کشور اخراج شده اند سه برابر شده است.

شمار نظامیان امریکایی که در سال 2007 به علت مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی،‌ ارتکاب اقدامات خلافکارانه و سایر موارد غیر اخلاقی از ارتش این کشور اخراج شدند به پنج هزار و 600 نفر می رسید، اما این رقم در سال میلادی گذشته از مرز 11 هزار نفر نیز گذشت.

به گزارش اسوشیتدپرس از واشنگتن، داده ها و اطلاعات موجود همچنین نشان دهنده آن است که حضور طولانی مدت نظامیان امریکایی در کانون های جنگ و درگیری تاثیرات منفی بر آنها و فرماندهان آنها گذاشته است.

فرماندهان ارشد ارتش امریکا نیز در خلال ماه ها و هفته های گذشته بارها نگرانی خود را از افزایش اقدامات خلاف شئونات اخلاقی در میان نظامیان امریکایی طی سال های اخیر ابراز نگرانی کرده بودند.

در سال 2010 میلادی، تعداد 119 افسر ارتش امریکا به علت ارتکاب اعمال نامناسب از ارتش اخراج شدند. این رقم طی سال های دهه اول قرن حاضر به طور نسبی ثابت بود اما در سال میلادی گذشته، شمار افسران اخراجی از ارتش امریکا به 387 نفر رسید.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >افزایش فساد در میان نظامیان آمریکا

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com