خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:15  به وقت تهران  مصادف با : 22, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   53

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۳۱۶۲۶
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۳۱ فروردين ۹۳ ۱۰:۲۵
منبع خبر:  ساختمان
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۰
امشب پایان مهلت ثبت‌نام جامانده‌های یارانه


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

امشب پایان مهلت ثبت‌نام جامانده‌های یارانه

علاقه مندان به انصراف از دریافت یارانه نیز فرصت دارند با مراجعه به سامانه refahi.ir نسبت به انصراف اقدام کنند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

این روزها نشستن روی صندلی دندانپزشکی خیلی گران تمام می‌شود، فقط کافی است برای یک معاینه ساده پیش دندانپزشک بروید تا او برایتان چند دندان پوسیده، به عصب رسیده و... پیدا کند که همگی اوضاع‌شان وخیم است و اگر هرچه زودتر به دادشان نرسید برای همیشه از دستشان خواهید داد.

به گزارش جام جم، چشم به دهان دندانپزشک دوخته اید، او همچنان از اهمیت سلامت دندان می گوید، گاهی هم چند آمار تکان دهنده از وضع رقت انگیز دندان ایرانی ها می دهد در حالی که فکر شما جای دیگری است.

با یک حساب و کتاب سرانگشتی به این نتیجه می رسید که ترمیم دندان هایتان حداقل چند میلیون تومانی برایتان آب خواهد خورد، پس با کلی خجالت از دندانپزشک می خواهید دندانی را که اوضاعش از بقیه وخیم تر است، برای ترمیم انتخاب کند تا در فرصتی مناسب سراغ بقیه شان بروید و این فرصت مناسب، یعنی وقتی آنقدر پس انداز داشته باشید که بتوانید از پس چند میلیون تومان هزینه آن بربیایید.

خیلی از مراجعه کنندگان به کلینیک ها یا مطب های دندانپزشکی این شرایط را تجربه کرده اند، هزینه سنگین خدمات دندانپزشکی پای بسیاری از بیماران را در رفتن به مطب های دندانپزشکی مردد می کند.

به همین دلیل است که در یکی از کنگره های دندانپزشکی که سال گذشته برگزار شد به صراحت اعلام شد رعایت بهداشت دهان و دندان در میان ایرانیان بر اساس شاخص های بهداشت جهانی مطلوب نیست.

مصداق این ادعا گفته های دندانپزشکان حاضر در این همایش بود که تاکید داشتند متاسفانه آمار قابل توجهی از بیماران شان وقتی به مطب یا کلینیک ');" onmouseout="tooltip.hide();" >صندلی​های داغ دندانپزشکان برای بیماران
یک حقوقدان گفت: دستگاه قضایی در پرونده بابک زنجانی نباید مصلحت‌اندیشی کاذبی داشته باشد.

به گزارش ایسنا،حسین میرمحمد صادقی اظهار کرد: قانونی که تحت عنوان مجازات اخلال‌گران در نظام اقتصادی داریم برخی از اعمال را در صورتی که منجر به اخلال در نظام اقتصادی شود، جرم‌انگاری کرده است.

وی با بیان اینکه با این قانون موافق نیستم، ادامه داد: معتقدم در بحث‌های کیفری قوانین باید واضح و روشن باشند و تعاریف کشدار از اعمال مجرمانه به عمل نیاید، اما با توجه به اینکه این قانون همچنان در کشور معتبر است اگر اعمالی که بابک زنجانی انجام داده در تعاریفی که در آن قانون آمده بنگجد و قاضی یکی از مصادیق اخلال در نظام اقتصادی مانند اخلال در نظام تولید،‌ نظام توزیع و از این قبیل را احراز کند طبعا می‌تواند بر اساس آن قانون حکم صادر کند.

این حقوقدان تصریح کرد: اگر غیر از این بود باید به دنبال مصدادیق خاص‌تری برویم. مصادیقی مانند رشا و ارتشاء، کلاهبرداری‌، تسهیل مال از طریق نامشروع که این مصادیق خاص‌تر در قوانین کیفری ذکر شده است.

میرمحمد صادقی با بیان اینکه جزییات دقیقی از پرونده بابک زنجانی نمی‌دانم، گفت: اطلاع ندارم که آیا اموال بابک زنجانی کفایت بدهی‌هایش را می دهد یا خیر و میزان تخلفات این فرد تا چه حدی بوده است، اما اگر واقعا حجم تخلفات در حدی باشد که در رسانه‌ها ذکر شده به ویژه اینکه این تخلفات جنبه‌های بین‌المللی و فراملی هم داشته بسیار بعید می‌دانم که در اینگونه موارد افراد متخلف اموال زیادی را در داخ');" onmouseout="tooltip.hide();" >پرونده زنجانی بدون هیچ خط‌قرمزی رسیدگی شود

ایپک در یک بیانیه ایمیلی اعلام کرد: "ما با سخنان آقای رئیس مبنی بر اینکه متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران باید از پشتیبانی هر دو حزب برخوردار باشد و اینکه هم‌اکنون نباید درباره این تمهیدات رأی‌گیری شود حمایت می‌کنیم."

یکی از مقامات آیپک ضمن تأیید اصالت این ایمیل تأکید کرد این سازمان هرگز خواهان رأگیری‌ فوری نبوده است.

این مقام افزود: "ما دعوت به یک رأی‌گیری فوری نکرده و نمی‌کنیم."

منندز به صورت مستقیم خواهان به تعویق انداختن این رأی‌گیری نشد اما نسبت به تبدیل طرح پیشنهادی‌اش، که از حمایت 43 جمهوری‌خواه و 16 دموکرات برخوردار بود، به یک "مسأله سیاسی حزبی" هشدار داد.

سخنرانی منندز در حالی انجام گرفت که تمام جمهوری‌خواهان حامی طرح تحریم‌های جدید، به استثنای یک نفر، از رئیس اکثریت سنا درخواست کردند تا پایان هفته جاری رأی‌گیری را برگزار کند.

هیچ یک از دموکرات‌هایی که از این تحریم‌های حمایت کرده‌اند خواهان رأگیری فوری نشده‌اند.

منندز گفت: "من مدت زیادی به این طرح به عنوان یک مسأله امنیت ملی دو حزبی نگاه کرده‌ام نه یک مسأله سیاسی حزبی؛ یک موضوع امنیت ملی که باید با روحیه دوحزبی و اتحاد به آن بپردازیم، روحیه‌ای که برای آن بر روی این مسأله کار کرده‌ایم."

متن بیانیه آیپک بدین شرح است:

آیپک از رابرت منندز، رئیس کمیته روا');" onmouseout="tooltip.hide();" >مخالفت آیپک با وضع تحریم‌های جدید علیه ایران

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com