خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:28  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۳۶۵۴۳
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳ ۱۷:۲۲
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۶۵
خواستگاری در جای متفاوت +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

خواستگاری در جای متفاوت +عکس

خواستگاری جلوی نیروهای ضد شورش

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

ادامه ادعاهای مقامات دولت بحرین علیه جمهوری اسلامی ایران، ابراز نگرانی ایران نسبت به تحولات اخیر در کشور مصر، دیدار دیپلمات های ارشد ایران و اتحادیه اروپا برای حل و فصل مسائل باقیمانده در موضوع هسته ای و افزایش واردات طلای ترکیه به واسطه تجارت با ایران، از جمله مهمترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

ادامه اتهام‌زنی‌های مقامات دولت بحرین به ایران

به گزارش «تابناک»، در ادامه ادعاهای مقامات بحرینی علیه ایران، دولت این کشور یک تبعه بحرینی ساکن در ایران را به طراحی اقدامات تروریستی متهم کرده است. به نوشته «رویترز»، دولت بحرین همچنین مدعی شده همدستان این فرد، در ایران آموزش دیده و انواع کمک ها را نیز از ایران دریافت کرده اند. اسامه العوفی، دادستان کل بحرین اظهار داشته فرد مذکرو، متهم به برنامه ریزی برای ارتکاب اقدامات تروریستی و همچنین استفاده از مواد منفجره برای هدف قرار دادن تأسیسات حیاتی و مکان های امنیتی در بحرین است. العوفی مدعی است که این تبعه بحرینی با تشکیل یک گروه، افراد دیگری را نیز برای آموزش دیدن به ایران فرستاده است.

سند موافقت با الحاق فارس به خلیج فارس

نخستین بار این خبر را مشاور اقتصادی استاندار فارس اعلام کرد. غلامحسین شعرا در 23 شهریورماه به خبرگزاری مهر گفته بود: با پیگیری های مکرر استاندار فارس، مصوبه الحاق فارس به خلیج فارس سه روز قبل از پایان دولت دهم توسط دکتر احمدی نژاد امضا شد و خوشبختانه اکنون این مصوبه به عنوان مصوبه شورای عالی امنیت ملی به تائید مقام معظم رهبری نیز رسیده است.

انتشار نامه وزیر کشور در شرایطی می باشد که روز گذشته و ساعتی پس از رسانه ای شدن اظهارات استاندار فارس، نماینده غرب هرمزگان گفت: برخلاف ادعاهای مطرح شده از سوی استانداری که در آستانه عزل می باشد، نمایندگان هرمزگان برای پیگیری این مسئله در جلساتی با معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور این مسئله را به طور کامل بررسی کرده اند و اساسا چنین مسئله ای صحت ندارد و تنها جوسازی برای القای این مسئله و با هدف تحریک اذهان مردم صورت می گیرد.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >سند موافقت با الحاق فارس به خلیج فارس

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com