خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 22:16  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   48

در حال بررسی :   11

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۳۸۱۳۲
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۹۳ ۰۰:۲۵
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۲
اعطای مشوق های جدید به سرمایه گذاران در ایران


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

اعطای مشوق های جدید به سرمایه گذاران در ایران

همچنین در صورتی که سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته با رعایت مکان یابی وزارت صنعت صورت پذیرد، از تخفیف 20 درصدی در هر مترمکعب برخوردار می شوند و نیز در صورتی که سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته صورت پذیرد، از تخفیف 10 درصدی در هرمترمکعب گاز برخوردار می شوند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نشست خبری دبیر سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر با طرح مباحث متخلفی پیرامون کمیت و کیفیت این دوره از مهم ترین رویداد فرهنگی سالیانه کشور و همچنین آنچه در سی و دومین دوره این رویداد به نظاره خواهیم نشست، برگزار شد که با طرح مباحث جالبی از حوزه تامین منابع تا نوع نمایش فیلم‌ها همراه شده است.

به گزارش «تابناک»، علیرضا رضا داد، دبیر جشنواره فیلم فجر در پاسخ به اتهام محافظه‌کارانه مدیران جشنواره امسال نسبت به برخی فیلم ‌ها گفت: ما سعی کرده‌ایم رفتاری منطقی داشته باشیم، اما ممکن است این رفتار از نظر برخی به ترس یا محافظه‌کاری تعبیر شود. ما نه هیجان‌زده هستیم و نه احساساتی می‌شویم چون معتقدیم باید با مسائل خیلی منطقی برخورد کنیم. هر جشنواره سیاست‌هایی دارد، ضمن آنکه محافظه‌کاری هم چیز بدی نیست چرا که آدم باید مراقب خود و سینمای کشور باشد اما تمام سخن من این است که ما طبق قانون رفتار منطقی انجام می‌دهیم.

رضا داد در خصوص تقدیرشدگان در جشنواره سی و دوم گفت: تصمیم داریم برای هر کدام از سه تقدیر شده فیلم‌های اختصاصی بسازیم. فیلم هما روستا توسط سجادی ساخته می‌شود . مهدی هاشمی مشغول بازی در فیلم تراژدی قاسم سبزی کار است و پس از آن سازندگان فیلم مشخص می‌شود و میرشکاری هم در شمال کشور به سر می‌برد و اواخر هفته به تهران آمده و در خصوص سازندگان فیلم ایشان تصمیم گیری می کنیم.

رضا داد در خصوص افزایش فیلم‌های این دوره از جشنواره و چ');" onmouseout="tooltip.hide();" >پیشنهاد بابک زنجانی به جشنواره فجر!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com