خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 10:50  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   23

در حال بررسی :   11

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۴۳۳۵۸
زمان دریافت خبر:  جمعه ۹ خرداد ۹۳ ۲۳:۴۵
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۲
محسن رضایی: در شرایط حساسی قرار داریم


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

محسن رضایی: در شرایط حساسی قرار داریم

وی ادامه داد: دراین زمینه باید با بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود و با وحدت و همدلی، ضمن حمایت از سیاست‌های اصولی دولت، شرایط برای رفع مشکلات و عمران و ابادانی کشور را فراهم کنیم.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در احکام اعضای جدید هیات امنای سازمان تامین اجتماعی آمده است:

نظر به تخصص ، شایستگی و تجربیات ارزنده و نیز بنا به مصوبه شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی و تایید رییس جمهور محترم جناب عالی را به عنوان " عضو هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی و سایر صندوق های وابسته " منصوب می نمایم.

اینک در دهه چهارم از حیات پربار جمهوری اسلامی ایران ، و در راستای رویکردهای دولت تدبیر و امید، لازم است هیئت امنای تامین اجتماعی نقش موثرتر و کارآمدتری را در جهت پیشرفت و ارتقای سطح عدالت اجتماعی و کیفیت زندگی ایفا نموده و از منافع ملی در بالاترین سطح ممکن صیانت نماید.

بر این اساس انتظار می رود هیئت امنا با استفاده از همکاری نخبگان فکری و اجزاء موثر در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر نخبگان علمی و فکری کشور، مساعی خود را در جهت ایجاد وحدت رویه در بین صندوق های بیمه ای، بازنشستگی و درمانی به کارگیرد تا آینده ای بهتر برای بهره مندان از صندوق های مزبور رقم خورد. در ضمن، با توجه به نقش عملکرد این صندوق ها در حیات اقتصادی و اجتماعی کشور، امید است نهایت جدیت،عقلانیت و صداقت، مصروف پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی و صندوق های وابسته گردد.

امیدوارم با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولی عصر(ارواحناله الفدا) در مسیر خدمتگزاری به مردم ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، و در جهت تحقق آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید.');" onmouseout="tooltip.hide();" >انتصاب اعضای هیات امنای سازمان تامین اجتماعی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com